Niezmiernie miło nam poinformować, iż Sobiesław Kozłowski, analityk i ekspert Noble Securities S.A., został nominowany do nagrody ANALITYKA RYNKU 2020 w Konkursie Invest Cuffs 2021. Głos na Sobiesława można oddać do 4 kwietnia 2021 r. na stronie organizatora Konkursu: konkurs.investcuffs.pl/analityk-roku

Sobiesław Kozłowski jest Dyrektorem Departamentu Analiz i Doradztwa w Noble Securities S.A. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe na rynku kapitałowym w obszarze analizy fundamentalnej i technicznej, strategii inwestycyjnych oraz opracowywania modelowych portfeli w ramach doradztwa inwestycyjnego. 

W 2020 r. opracowywane przez Sobiesława i zespół analityków, którym kieruje, portfele w rywalizacji Gazety Giełdy i Inwestorów Parkiet zajmowały czołowe miejsca w zestawieniach: Portfel Fundamentalny – III miejsce, Portfel techniczny - II miejsce, Portfel Dywidendowy – I miejsce, Portfel Inwestycyjny – I miejsce.

Konkurs Invest Cuffs od lat organizowany przez Fundację Invest Cuffs ma na celu uhonorowanie osób i podmiotów, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju świadomości inwestorów oraz budowania produktów i usług najwyższej jakości. 

Serdecznie zachęcamy do głosowania na Sobiesława Kozłowskiego w Konkursie Invest Cuffs 2021 w kategorii ANALITYK RYNKU 2020

Zagłosuj