SIDOMA ON-LINE

System transakcyjny Sidoma on-line jest prostą w obsłudze aplikacją dzięki, której w łatwy sposób można zarządzać swoimi inwestycjami. Sidoma on-line wymaga zainstalowania aktualnej wersji środowiska JAVA, dostępnego na www.java.com/pl/. Po zainstalowaniu środowiska JAVA należy pobrać plik dostępny tutaj>>> i zapisać go w dowolnym miejscu na komputerze np. na pulpicie. Nazwa pliku to „sidoma_noble_kl_jnlp”. Od tego momentu system nie będzie wymagał używania przeglądarki. Pracę w programie można rozpoczynać klikając w zapisany plik.

  • BEZPIECZEŃSTWO 

Aplikacja podpisana jest certyfikatem „code signing” wystawionym na Noble Securities S.A. Komunikacja jest szyfrowana, a samo logowanie do systemu, po podaniu loginu, wymaga podania maskowanego hasła.

  • PERSONALIZACJA

W systemie Sidoma on-line w łatwy sposób można dostosować do własnych preferencji prezentację notowań, wykresów wraz ze wskaźnikami analizy technicznej, tabeli kursów czy zleceń. Pozwala on na bieżące monitorowanie stanu rachunku. Aplikacja daje również możliwość tworzenia własnych koszyków zleceń.

  • ZLECENIA

Sidoma on-line to system, który pozwala na złożenie zlecenia ze stanu rachunku jak i z poziomu obserwowanych notowań. Dwukrotne kliknięcie na widoczną ofertę kupna czy sprzedaży danego instrumentu finansowego automatycznie wywołuje formularz do składania.

  • PIERWSZE LOGOWANIE 

Po podpisaniu umowy o prowadzenie rachunku maklerskiego i aktywowania go w internecie, można przystąpić do logowania się w systemie transakcyjnym Sidoma on-line. Do prawidłowego działania systemu transakcyjnego Sidoma on-line potrzebny jest komputer z dostępem do Internetu, zainstalowane oprogramowanie JAVA oraz dowolna przeglądarka internetowa. 

Do pierwszego logowania potrzebny jest login i hasło do pierwszego logowania. Po poprawnym wpisaniu loginu i jednorazowego hasła system wymusza zmianę hasła na takie, które znane będzie tylko Klientowi.  Od momentu kiedy Klient zmieni hasło, do systemu transakcyjnego loguje się za pomocą ustawionego przez siebie hasła.

Więcej funkcjonalności Sidoma on-line

Pobierz aktualne oprogramowanie JAVA


NS Mobile - aplikacja na urządzenia mobilne

Więcej o NS Mobile


UWAGA! Przy trzykrotnym błędnym wpisaniu hasła dostęp internetowy zostaje zablokowany. Chcąc go odblokować należy wysłać e-mail na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Tytuł wiadomości powinien zawierać nr rachunku a treść imię i nazwisko oraz prośbę o odblokowanie dostępu internetowego do rachunku maklerskiego.


Pierwszym krokiem, by zacząć inwestować jest założenie rachunku maklerskiego!