NOBLE Securities SA, trzeci rok z rzędu, otrzymał wyróżnienie Towarowej Giełdy Energii - „Platynowy Megawat” - za największą aktywność na rynkach energii elektrycznej wśród domów maklerskich w roku 2011. W ręce pracownika NOBLE Securities SA trafiła również nagroda „Maklera Roku” za najwyższy poziom realizacji zleceń na Rynku Praw Majątkowych w 2011 roku.

NOBLE Securities SA, wspólnie z NOBLE Bankiem, w ciągu dwutygodniowej subskrypcji sprzedało 129 kg złota w sztabach za kwotę 25 mln zł. Złoto trafiło do 124 Klientów, zarówno osób fizycznych, jak i firm.

NOBLE Securities S.A. wprowadził do swojej oferty nowy produkt, złoto inwestycyjne jako namacalną inwestycję, w którą może wejść każdy klient dysponujący już kwotą 7 tys. zł. Złoto tłoczone lub odlewane nabywca może przechowywać w Mennicy Polskiej lub dowolnym miejscu wedle własnego uznania. Transakcja nabycia złota za pośrednictwem NOBLE Securities S.A. nie generuje opłat wstępnych ani za zarządzanie. Nie wymaga również posiadania rachunku inwestycyjnego w NOBLE Securities S.A.