#TerazTwójRuch – pod tym hasłem w dniu 17 marca 2021 r. Noble Securities S.A. wystartował z promocją dla nowych Klientów. Co Noble Securities S.A. proponuje w ramach promocji? Obniżone stawki prowizji od wartości wykonanych zleceń składanych za pośrednictwem internetu m.in.: 0,19% min. 5 zł od wykonanego zlecenia na akcjach, 0,15% min 5 zł od wykonanego zlecenia na obligacjach czy 5 zł za kontrakt terminowy na indeksy. Szczegóły promocji można znaleźć >>>tutaj.

Od 1 marca 2021 r. Klienci korzystający z usługi Doradztwa inwestycyjnego w Noble Securities S.A. mogą zawrzeć drogą elektroniczną (on-line) Aneks do Umowy o świadczenie usług maklerskich i brokerskich w zakresie składania zleceń za pomocą wiadomości SMS dla klientów korzystających z usługi doradztwa inwestycyjnego (Aneks SMS - Noble Order) z systemu transakcyjnego lub aplikacji mobilnej NS Mobile.

Towarowa Giełda Energii S.A. po raz 10 przyznała nagrody Platynowego Megawata. Za aktywność w 2019 roku zostały nagrodzone spółki, jak i maklerzy działający na rynku towarów giełdowych. Trzy statuetki otrzymał dom maklerski Noble Securities S.A.