Dom maklerski Noble Securities S.A. wspiera swoich Klientów detalicznych oferując im szeroki wachlarz usług w zakresie prowadzenia i obsługi rachunków maklerskich, rachunków IKE i IKZE a także doradztwa inwestycyjnego.

Oferta inwestycyjna Noble Securities S.A. dostępna jest przez Internet oraz w Punktach Obsługi Klienta zlokalizowanych w całej Polsce.

Będąc Klientem Noble Securities:

 nie płacisz za otwarcie i prowadzenie rachunku inwestycyjnego PREMIUM,
 masz dostęp do szerokiego wachlarza instrumentów finansowych na GPW,
 inwestujesz jak Ci wygodnie i kiedy chcesz dzięki aplikacji mobilnej NS Mobile,
 masz możliwość korzystania z usługi doradztwa inwestycyjnego i NOBLE ORDER – rozwiązania, które pozwala na złożenie zlecenia z poziomu wiadomości SMS w ramach otrzymanej informacji o rekomendacji.

 Sprawdź usługę doradztwa inwestycyjnego

Jako członek SII dodatkowo zyskujesz:

 oprocentowanie wolnych środków na rachunku w wysokości 1%:

 obniżone stawki prowizji: 

  • 0,19% wartości zlecenia od zleceń wykonywanych w obrocie zorganizowanym, dotyczących akcji, jednak nie mniej niż 5 zł od zlecenia, 
  • 0,15% wartości zlecenia od zleceń wykonywanych w obrocie zorganizowanym, dotyczących obligacji, jednak nie mniej niż 5 zł od zlecenia, 
  • 5 zł / sztukę w przypadku zleceń na indeksowe kontrakty terminowe, 
  • 2,5 zł / sztukę w przypadku zleceń na akcyjne kontrakty terminowe,
  • 0,4 zł / sztukę w przypadku zleceń na walutowe kontrakty terminowe.

  Warunkiem skorzystania z promocji jest:

  otwarcie rachunku inwestycyjnego, rachunek inwestycyjny możesz otworzyć:

 wypełnienie formularza o przystąpieniu do promocji,

 zainstalowanie i zalogowanie się do aplikacji mobilnej NS Mobile

 Ponadto, w okresie obowiązywania promocji należy: 

 zakupić dowolny instrument finansowy za pośrednictwem Noble Securities,

lub

 podpisać umowę na usługę doradztwa inwestycyjnego w Noble Securities,

lub

 podpisać umowę o prowadzenie rachunku IKE/ IKZE w Noble Securities,

lub

 wyrazić zgodę na otrzymywanie od Noble Securities informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej,

lub

 wyrazić zgodę na używanie przez Noble Securities, dla celów marketingu bezpośredniego, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych sysytemów wywołujących w tym telefonów, SMS-ów i MMS-ów.

Regulamin Promocji

Oferta promocyjna dla członków SII obowiązuje do 31 grudnia 2020 r.

 

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu z pracownikami domu maklerskiego Noble Securities pod nr infolinii +48 12 422 31 00, za pomocą formularza kontaktowego  lub osobiście w jednym z Punktów Obsługi Klienta.

 

Ogłoszenie stanowi materiał promocyjny usług Noble Securities S.A. („NS”) i jest kierowane do osób, dla których usługa odpowiada ich potrzebom. Zasady promocji dla członków Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, znajdują się w regulaminie, który dostępny jest na: www.noblesecurities.pl. Inwestowanie w instrumenty finansowe, wiąże się z różnego rodzaju ryzykiem. Szczegółowe informacje o ryzyku związanym z inwestowaniem dostępne są na stronie internetowej www.noblesecurities.pl, a szczegółowe informacje o świadczonych przez NS usługach maklerskich oraz prowadzeniu przez NS rachunków maklerskich znajdują się w „Regulaminie świadczenia przez Noble Securities S.A. usług maklerskich oraz prowadzenia rachunków papierów wartościowych i rachunków pieniężnych” zamieszczonym na stronie internetowej www.noblesecurities.pl w zakładce Dom maklerski | Rachunek maklerski | Dokumenty | Regulaminy. NS podlega nadzorowi Komisji Nadzoru Finansowego.