Jedne z najniższych prowizji w Noble Securities w specjalnej promocji dla Członków SII od zrealizowanych zleceń złożonych za pośrednictwem internetowego systemu transakcyjnego lub aplikacji mobilnej NS Mobile:

 • akcje: 0,18% wartości zlecenia, min. 5 zł 
 • obligacje: 0,14% wartości zlecenia, min. 5 zł 
 • indeksowe kontrakty terminowe: 4,5 zł / sztukę 
 • akcyjne kontrakty terminowe: 2 zł / sztukę 
 • walutowe kontrakty terminowe: 0,3 zł / sztukę 

Szczegóły w Regulaminie >>


Co dodatkowo możesz zyskać?

 • Dostęp do wielu instrumentów finansowych notowanych na GPW, obligacji korporacyjnych zarówno w ofercie pierwotnej, jak i na rynku wtórnym
 • Bezpłatne otwarcie i prowadzenie rachunku maklerskiego Premium
 • Bezpłatne otwarcie i prowadzenie rachunków IKE/ IKZE Premium
 • Bezpłatny dostęp do arkusza notowań w czasie rzeczywistym:
  • 1 linia lub
  • 5 linii przy obrocie od 100 tys. zł miesięcznie
 • Bezpłatne doradztwo inwestycyjne już od 5000 zł wartości aktywów zgromadzonych w NS
 • Możliwość wielokanałowego zarządzania swoimi inwestycjami i składania zleceń:

Jak możesz skorzystać z promocji jako członek SII?

  • otwórz rachunek maklerski w NS. Możesz zrobić to osobiście w Punkcie Obsługi Klientów lub online >> 
  • zgłoś chęć przystąpienia do promocji wysyłając wiadomość na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W tytule wiadomości wpisz: „Przystąpienie do Promocji SII 2023”, w treści podaj swoje imię, nazwisko oraz nr członkowski w SII, oraz
  • w trakcie obowiązywania promocji:
   • zainstaluj i zaloguj się do aplikacji mobilnej NS Mobile (pobierz w AppStore i Google Play) lub
   • podpisz umowę o świadczenie przez NS usługi doradztwa inwestycyjnego (po spełnieniu warunków opisanych na  stronie internetowej Organizatora Promocji pod adresem www.noblesecurities.pl w zakładce Dom maklerski / Doradztwo inwestycyjne oraz wskazanych w Regulaminie Doradztwa) lub
   • bądź z nami na bieżąco i wyraź zgodę na otrzymywanie od nas informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej lub użycie wobec Ciebie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych w tym telefonów, SMSów, MMSów, dla celów marketingu bezpośredniego.
 
Oferta promocyjna obowiązuje od 1 stycznia do 31 grudnia 2023 r. i może łączyć się z innymi promocjami i ofertami specjalnymi, których organizatorem jest NS.
 

Sprawdź inne promocje w NS: 

Inwestuj z Noble Securities. Załóż rachunek online >>


Masz pytania, chcesz otworzyć rachunek maklerski, IKZE lub IKZE w POK? Zapraszamy do kontaktu >>

 


W ostatnich 30 dniach przed wprowadzeniem promocji wysokość najniższej pobieranej prowizji od wartości zrealizowanego zlecenia złożonego przez internet wynosiła: akcje: 0,19% wartości zlecenia, min. 5 zł; obligacje: 0,15% wartości zlecenia, min. 5 zł; indeksowe kontrakty terminowe: 5 zł / sztukę; akcyjne kontrakty terminowe: 2,5 zł / sztukę; walutowe kontrakty terminowe: 0,4 zł / sztukę.

Ogłoszenie stanowi materiał promocyjny usług Noble Securities S.A. („NS”). Inwestowanie na rynku kapitałowym wiąże się z możliwością utraty części lub całości zainwestowanego kapitału. Zasady promocji dla członków Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych, znajdują się w regulaminie, który dostępny jest na: www.noblesecurities.pl w zakładce Dom Maklerski / Rachunek Maklerski / Oferta Promocyjna dla czlonkow SII. Inwestowanie w instrumenty finansowe, w tym w związku z usługą doradztwa inwestycyjnego, wiąże się z różnego rodzaju ryzykami. Szczegółowe informacje o ryzyku związanym z inwestowaniem w instrumenty finansowe oraz „Regulamin świadczenia przez Noble Securities S.A. usług maklerskich oraz prowadzenia rachunków papierów wartościowych i rachunków pieniężnych”, w którym wskazano szczegółowe informacje o świadczonych przez NS usługach maklerskich oraz prowadzenia przez NS rachunków maklerskich, znajdują się na stronie internetowej www.noblesecurities.pl w zakładce Dom maklerski | Rachunek maklerski | Dokumenty. Zgodność produktów i usług oferowanych przez NS z potrzebami, cechami i celami inwestorów, biorąc pod uwagę ich wiedzę i doświadczenie, weryfikowana jest przed podpisaniem odpowiednich Umów. Zasady korzystania z Rachunku IKE lub Rachunku IKZE określa odpowiednio Umowa o prowadzenie przez Noble Securities S.A. Indywidualnego Konta Emerytalnego oraz świadczenie usług maklerskich i brokerskich („Umowa IKE”) lub Umowa o prowadzenie przez Noble Securities S.A. Indywidualnego Konta Zabezpieczenia Emerytalnego oraz świadczenie usług maklerskich i brokerskich („Umowa IKZE”), Regulamin prowadzenia przez Noble Securities S.A. Indywidualnych Kont Emerytalnych oraz Indywidualnych Kont Zabezpieczenia Emerytalnego („Regulamin IKE/IKZE”), a także Regulamin świadczenia przez Noble Securities S.A. usług maklerskich oraz prowadzenia rachunków papierów wartościowych i rachunków pieniężnych („Regulamin”). Dokumenty dostępne są na stronie internetowej: www.noblesecurities.pl w zakładce Dom maklerski / IKE i IKZE oraz w zakładce Dom maklerski / Rachunek maklerski, a dokumenty i informacje o usłudze doradztwa inwestycyjnego dostępne są na stronie internetowej: www.noblesecurities.pl (w zakładce Dom Maklerski/Doradztwo inwestycyjne).