Unikatowy Program dla Akcjonariuszy Indywidualnych PKN ORLEN

Orlen w portfelu

Jak działa Program?

  • Utrzymujesz pakiet min. 50 akcji PKN ORLEN na swoim rachunku maklerskim przez co najmniej 1 miesiąc kalendarzowy,
  • Przystępujesz do udziału w Programie,
  • Otrzymujesz rabaty, którymi zasilana jest w kolejnym miesiącu Twoja Karta Programu.

Rabaty obowiązują przez 1 miesiąc i są odnawiane pod warunkiem utrzymania akcji przez kolejne miesiąceCo zyskujesz uczestnicząc w Programie?

Rabaty

Jeśli posiadasz minimum 50 akcji spółki PKN ORLEN na rachunku maklerskim prowadzonym w Noble Securities i jesteś uczestnikiem programu ORLEN W PORTFELU otrzymasz rabaty na paliwo i produkty z oferty pozapaliwowej na stacjach ORLEN.

  • 10 gr rabatu na każdy litr paliwa EFECTA* i LPG*
  • 15 gr rabatu na każdy litr paliwa VERVA*
  • 10% rabatu na zakupy na stacjach ORLEN**

* do limitu 300 litrów miesięcznie na paliwo EFECTA, LPG i VERVA łącznie
** z wyłączeniem alkoholu, papierosów i doładowań kart telefonicznych

Wiedzę

W ramach Programu ORLEN W PORTFELU ruszył projekt edukacyjny Akademia Inwestowania, który poświęcony jest tematyce funkcjonowania rynku kapitałowego. Projekt został objęty patronatem CFA Society Poland. W ramach Akademii, każdy zainteresowany ma dostęp do atrakcyjnych podręczników i wykładów do samodzielnej nauki, przygotowanych przez ekspertów z CFA Society Poland.

Orlen w portfelu

Jak przystąpić do Programu?

Wystarczy posiadać
rachunek maklerski

Zarejestrować się do Programu by otrzymać imienną Kartę Programu

Utrzymać pakiet
min. 50 akcji PKN ORLEN

Formularz rejestracyjny dostępny jest w Oddziałach Noble Securities.

Dla nowych klientów również podczas zakładania rachunku.Jeśli nie masz rachunku maklerskiego otwórz go w Noble Securities! 

 

 

Dokumenty:

Regulamin Programu ORLEN W PORTFELU

Treść formularza rejestracyjnego do Programu ORLEN W PORTFELU i klauzulą informacyjną

 

Ogłoszenie stanowi materiał promocyjny Noble Securities S.A. (NS) jest kierowane do osób, dla których usługa odpowiada ich potrzebom. Szczegółowe informacje o usługach NS oraz o ryzyku związanym z inwestowaniem w dany instrument dostępne są na stronie internetowej: www.noblesecurities.pl. Inwestowanie na rynku kapitałowym jest ryzykowne. Materiał jest chroniony prawem autorskim. NS podlega nadzorowi Komisji Nadzoru Finansowego.

PAMIĘTAJ! Transakcje na Giełdzie Papierów Wartościowych S.A. są rozliczane dwa sesyjne dni po zawarciu transakcji oznacza to, że po dokonaniu przez Klienta transakcji kupna papierów wartościowych zostaną one zapisane na jego rachunku po dwóch dniach sesyjnych od dnia zawarcia transakcji. Zatem aby posiadać akcje przez cały miesiąc kalendarzowy należy dokonać transakcji najpóźniej na dwa dni sesyjne przed końcem miesiąca poprzedzającego miesiąc, za który będą przyznane rabaty.