NOBLE ORDER pozwala na złożenie zlecenia z poziomu otrzymanej wiadomości SMS, bez konieczności bezpośredniego logowania do systemu transakcyjnego.

 

 

Jak działa NOBLE ORDER?

Użytkownik usługi może w szybki i prosty sposób złożyć zlecenie z poziomu wiadomości SMS w ramach otrzymanej rekomendacji. Przesłana wiadomość SMS zawiera link do formularza zlecenia. Jego parametry są zgodne z treścią rekomendacji. 

  • Formularz zawiera szczegóły zlecenia zgodnie z rekomendacją tj.: nazwa rekomendowanego instrumentu, kierunek (kup / sprzedaj), cenę oraz datę ważności rekomendacji, która zarazem jest datą ważności zlecenia,
  • Do wypełnienia pozostaje parametr ilość,
  • W razie potrzeby parametry takie jak: cena, data ważności zlecenia mogą być modyfikowane przez Klienta,
  • Wystawione zlecenie Klient zatwierdza osobistym kodem PIN, który ustala przy podpisaniu Aneksu SMS o korzystanie z usługi NOBLE ORDER,
  • Po zatwierdzeniu i wysłaniu zlecenia Klient otrzymuje z NS wiadomość SMS z informacją o jego statusie.

NS odrzuci wszelkie zlecenia, które nie będą zawierały opisanych powyżej elementów lub będą zawierały jakiekolwiek dodatkowe treści nie przewidziane dla zlecenia SMS. 


Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o usłudze Doradztwa inwestycyjnego i Noble Order. 


Jak skorzystać z usługi?

Jeśli jesteś już Klientem Noble Securities i korzystasz z usługi Doradztwa inwestycyjnego wystarczy jeśli podpiszesz Aneks do Umowy o oświadczenie usług maklerskich i brokerskich w zakresie składania zleceń za pomocą wiadomości SMS.

Od 1 marca 2021 r. Aneks SMS (Noble Order) możesz wygenerować elektronicznie w systemie transakcyjnym Sidoma on-line lub w aplikacji mobilnej NS Mobile. W celu wygenerowania Aneksu SMS (Noble Order) zaloguj się do systemu transakcyjnego Sidoma on-line lub aplikacji NS Mobile i z głównego menu wybierz: Strefa Klienta/ Doradztwo/ Aneks SMS (Noble Order).  

Jeśli nie jesteś jeszcze Klientem Noble Securities:

  • Zapoznaj się ze szczegółami oferty rachunku maklerskiego,
  • Załóż rachunek i podpisz umowę o świadczenie usług maklerskich i brokerskich,
  • Wypełnij test odpowiedniości,
  • Noble Securities dopasuje strategię inwestycyjną w oparciu o Twoją wiedzę i doświadczenie z zakresu inwestycji, sytuację finansową oraz cele inwestycyjne i akceptowany przez Ciebie poziom ryzyka,
  • Podpisz umowę doradztwa inwestycyjnego razem z Aneksem SMS,

Usługa Noble Order dostępna jest od 13 marca 2019 r. 


Dokumenty regulujące usługę doradztwa inwestycyjnego znajdziesz >>>tutaj 


Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o usłudze Doradztwa inwestycyjnego i Noble Order