Intuicyjna aplikacja dedykowana na urządzenia mobilne. Na telefon i rozbudowanej wersji na tablet. Dzięki niej można mieć dostęp do swoich inwestycji w każdym momencie i wszędzie tam, gdzie jesteś, zarządzać swoimi rachunkami, składać, modyfikować i anulować wystawione wcześniej zlecenia. Wystarczy urządzenie z dostępem do internetu.       


 

Łatwe logowanie

masz dostęp do każdego rodzaju rachunku, również IKE, IKZE czy Intraday

 

Przejrzyste menu

prosta nawigacja ułatwia dostęp do wielu funkcji potrzebnych inwestorowi giełdowemu

 

Wygodne korzystanie

dzięki możliwość dostosowania menu do własnych preferencji

 

Intuicyjna obsługa

dzięki, której możesz szybko składać zlecenia na wybrane instrumenty finansowe z poziomu tabeli notowań, wykresów czy portfela

   

Rozbudowana wersja na tablet NS Mobile+

 

Aktualne notowania i wykresy

z dostępem do wielu wskaźników analizy technicznej 

 

       

Funkcjonalności NS Mobile

  • Główne menu Do każdej funkcjonalności dostęp możliwy jest z głównego menu, jak również z poziomu zakładek dostępnych na dolnym pasku - ruchomego menu (jest ono w całości personalizowane przez Klienta).
  • Składanie zleceń Zlecenia można składać z kilku poziomów: z głównego menu (dyspozycje/nowe zlecenie), z tabeli obserwowanych instrumentów, z okienka obserwacji danego instrumentu, z poziomu widoku swojego portfela
  • Modyfikacja i podgląd zleceń Złożone zlecenia dostęne są z poziomu głównego menu (portfel/ zlecenia bieżące) lub z pioziomu zakładek (po zdefiniowaniu zakładki Portfel)
  • Notowania Dane związane z notowaniami: kursy, oferty, wykresy z 17-toma wskaźnikami analizy technicznej (AT), statystyki, ustawienia alertów i wiele innych szczegółowych danych, dostępnych jest z poziomu Głównego menu oraz zakładek (po ich zdefiniowaniu)
  • Zakończenie pracy Wciśnięcie ikonki Wyloguj oznacza zakończenie pracy w aplikacji. Aplikacja samoczynnie zakończy swoje działnie również po kilku minutowej bezczynności. 

Dostęp do aplikacji NS Mobile jest bezpłatny jednak by w pełni z niej korzystać niezbędnym jest posiadanie i zalogowanie się do rachunku maklerskiego oraz dostęp do notowań w czasie rzeczywistym jak również dostęp do Internetu. Korzystanie z Alertów jest bezpłatne.


UWAGA!

Przy trzykrotnym błędnym wpisaniu hasła dostęp internetowy zostaje zablokowany. Chcąc go odblokować należy wysłać e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Tytuł wiadomości powinien zawierać nr rachunku a treść imię i nazwisko oraz prośbę o odblokowanie dostępu internetowego do rachunku maklerskiego.