Rekomendacje tworzone są tylko i wyłącznie przez licencjonowanych Maklerów Papierów Wartościowych lub Doradców Inwestycyjnych, posiadających odpowiednie pełnomocnictwo Zarządu Noble Securities S.A. w zakresie świadczenia usługi doradztwa inwestycyjnego. Większość rekomendacji powstaje w Departamencie Doradztwa Inwestycyjnego, a ich autorami są:

Krzysztof Ojczyk

Krzysztof OjczykAbsolwent AGH w Krakowie, makler papierów wartościowych od 1994 roku, w latach 1994 – 2010 w Domu Maklerskim Penetrator (od 2009 Trigon DM) jako analityk w Dziale Analiz i Informacji, kierownik Działu Dealerskiego oraz analityk w Wydziale Analiz i Rekomendacji. Od 2010 r. analityk Noble Securities SA, obecnie w Departamencie Analiz i Doradztwa. W 2016 roku uzyskał uprawnienia do wykonywania czynności doradztwa inwestycyjnego.

 


 Sobiesław Kozłowski

Sobiesław KozłowskiDołączył do zespołu Noble Securities w grudniu 2018 r., gdzie jest odpowiedzialny za dalszy rozwój w obszarze usługi doradztwa inwestycyjnego oraz rekomendacji o charakterze ogólnym zorientowanych na obsługę inwestorów indywidualnych, oraz instytucjonalnych. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe na rynku kapitałowym w obszarze analizy fundamentalnej, analizy technicznej, strategii inwestycyjnych oraz opracowywania modelowych portfeli w ramach doradztwa inwestycyjnego. W dotychczasowej karierze współpracował również z czołowymi mediami ekonomicznymi oraz agencjami informacyjnymi, takimi jak PAP, Bloomberg czy Parkiet. Zdobywca nagrody Byki i Niedźwiedzie dla najlepszego analityka technicznego za 2017 rok, przyznawanej przez Gazetę Giełdy i Inwestorów "Parkiet".

 


 Eliza Dąbrowska

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, makler papierów wartościowych z uprawnieniami do wykonywania czynności doradztwa inwestycyjnego. Od 2006 do 2013 roku związana z domem maklerskim Noble Securities, m.in. jako Dyrektor Punktu Obsługi Klienta. W latach 2013-2015 makler w Biurze Maklerskim Alior Banku. Od 2015 roku Dyrektor do spraw rozwoju usługi doradztwa inwestycyjnego w Noble Securities S.A.