Dziś tj. 25 listopada br., od godziny 20:00 do 24:00 nastąpi przerwa techniczna w systemie transakcyjnym Sidoma On-line.

Od 25 listopada do 1 grudnia 2021 r. do godziny 23:59, w Noble Securities inwestorzy indywidualni będą mogli złożyć  zapisy na akcje spółki STS Holding S.A., która stoi na czele Grupy STS, w ramach oferty publicznej.

Cena maksymalna jednej akcji została ustalona na 26 zł.

Noble Securities nie pobiera prowizji maklerskiej w związku zapisem w tej ofercie.

Do 29 listopada 2021 r. w Noble Securities inwestorzy indywidualni mogą złożyć zapisy na akcje spółki Murapol S.A. w ramach oferty publicznej. 

Cena maksymalna jednej akcji w ramach oferty została ustalona na 40 zł. Prowizja maklerska w Noble Securities wynosi 0,2% min 5 zł. 

Zapisy przyjmowane są poprzez rachunek maklerski on-line (internetowe systemy transakcyjne oraz aplikację mobilną NS Mobile), osobiście i telefonicznie w Punktach Obsługi Klienta >>>lista.

Informujemy, że w Noble Securities S.A. do 29 listopada 2021 r. do godz. 17:00 mogą Państwo złożyć zapis na akcje spółki Bio Planet S.A. w ofercie publicznej w ramach Transzy Małych Inwestorów.

Cena emisyjna jednej akcji w ramach oferty została ustalona na 28 zł. Prowizja maklerska w Noble Securities wynosi 0,2% min 5 zł. 

Zapisy przyjmowane są poprzez rachunek maklerski on-line (internetowe systemy transakcyjne oraz aplikację mobilną NS Mobile), osobiście i telefonicznie w Punktach Obsługi Klienta >>>lista.

Do 24 listopada 2021 r. do godziny 16:59, w Noble Securities inwestorzy indywidualni mogą złożyć  zapisy na akcje spółki Grupa Pracuj, właściciela marek pracuj.pl,  robota.ua, eRecruiter, w ramach publicznej oferty. Cena maksymalna jednej akcji w ramach oferty została ustalona na 82 zł. Prowizja maklerska w Noble Securities wynosi 0,2% min 5 zł. Zapisy przyjmowane są poprzez rachunek maklerski on-line (internetowe systemy transakcyjne oraz aplikację mobilną NS Mobile), osobiście i telefonicznie w Punktach Obsługi Klienta >>>lista.

Szanowni Państwo, 

uprzejmie informujemy, że w dniu 9 listopada 2021 r. spółka MCI Capital Alternatywna Spółka Inwestycyjna S.A. ("Emitent") podała do publicznej wiadomości komunikat aktualizujący nr 1 do Prospektu zatwierdzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego w dniu 11 marca 2021 r. 

Emitent informuje w nim, że podjął decyzję o przedłużeniu okresu przyjmowania zapisów na Obligacje serii T1, w związku z czym dzień zakończenia przyjmowania zapisów zostaje zmieniony z dnia 9 listopada 2021 r. na dzień 15 listopada 2021 r. do godz. 14.00.

8 listopada 2021 r. ruszyła kolejna edycja gry giełdowej „Parkiet Challenge 2021”. Jej Organizatorem jest redakcja Gazety Giełdy i Inwestorów Parkiet a nasz dom maklerski jest Partnerem tej gry, o czym jest nam niezmiernie miło poinformować.

Dziesięć miesięcy 2021 r. i 42%* skumulowanego zysku w Portfelu Fundamentalnym Noble Securities, który  prowadzony jest na łamach gazety „Parkiet”. Wynik ten uplasował ekspertów NS na III miejscu w zestawieniu.

Gratulujemy Sobiesławowi Kozłowskiemu III miejsca na podium spośród najlepiej typujących analityków do Portfela Technicznego „Parkietu”. Stopa zwrotu z typowanych przez niego spółek, w okresie styczeń-październik 2021 r. wyniosła 45,5%*.

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że od listopada br. zwiększy się liczba placówek Noble Securities S.A.  W nowych lokalizacjach będą mogli Państwo skorzystać z szerokiej gamy oferowanych produktów i usług w zakresie rynku kapitałowego:

  • Rachunek maklerski 
  • Rachunek IKE/IKZE
  • Doradztwo inwestycyjne

 

Aktualna lista placówek dostępna jest pod linkiem: https://noblesecurities.pl/o-nas/oddzialy 

 

Do 9 listopada 2021 r. przyjmowane będą zapisy na obligacje serii T1 spółki MCI CAPITAL ASI S.A. w ramach oferty publicznej.  Cena emisyjna jednej Obligacji w ramach oferty została ustalona na 100,00 zł. Zapis na Obligacje można złożyć poprzez rachunek maklerski prowadzony w Noble Securities S.A.

Miło nam poinformować, że Getin Noble Bank , bank z grupy kapitałowej, do której należy Noble Securities, został ponownie doceniony za wysoką jakość obsługi w prestiżowym rankingu Przyjazny Bank Newsweeka 2021

Getin Noble Bank S.A. zajął I miejsce w kategorii bankowość zdalna oraz II miejsce w kategorii „Bank dla Kowalskiego”, przez co jest jednym z liderów jakości obsługi w polskim sektorze bankowym.

Szanowni Państwo,

od lat staramy się zapewniać usługi, które odpowiadają na oczekiwania Inwestorów zachowując jednocześnie jak najwyższą jakość obsługi. Przywiązujemy szczególną wagę do Państwa opinii, a Państwa wskazówki wytyczają kierunki naszego rozwoju. Teraz mają Państwo możliwość wyrażenia opinii na temat usług maklerskich biorąc udział w 19 edycji Ogólnopolskiego Badania Inwestorów, prowadzonego tradycyjnie przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. 

Do 11 października 2021 r. do godziny 20:00, są przyjmowane zapisy na akcje serii D1 spółki TenderHut S.A. – technologicznej grupy kapitałowej  („Spółka”) w ramach publicznej oferty. Cena emisyjna jednej akcji w ramach oferty została ustalona na 50 zł. Zapis na akcje serii D1 można złożyć poprzez rachunek maklerski prowadzony w Noble Securities S.A.

Szanowni Państwo,

informujemy, iż w dniu dzisiejszym tj.  23 września br. w godzinach 22:00 - 23:00 dostęp do systemu maklerskiego będzie niemożliwy ze względu na prowadzone prace serwisowe. Jednocześnie informujemy, że czas ten może ulec wydłużeniu, o czym będziemy informować na bieżąco.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy,

Zespół Noble Securities S.A

 

Podkategorie