Już dziś tj. 14 kwietnia 2021 r. rozpoczyna się konferencja on-line Invest Cuffs 2021, jedno z największych wydarzeń branży inwestycyjnej, które przyciąga przedstawicieli najważniejszych podmiotów rynku kapitałowego.

W dniach 12-29 kwietnia 2021 r. mogą Państwo, w Noble Securities S.A., złożyć zapis na akcje serii B spółki Retro S.A. („Spółka”) w ramach publicznej oferty. 

RetroCegla.pl to działająca od 2014 r. marka dekoracyjnych okładzin ściennych i elewacyjnych, należąca do Retro S.A.. Swoim Klientom oferuje szeroką gamę płytek wykonywanych ze starych cegieł, pozyskanych z historycznych budynków.

Portfel dywidendowy gazety Parkiet, po pierwszym kwartale 2021 r. osiągnął średnio 11,5%. Spółki wytypowane przez nasz dom maklerski, w ciągu trzech pierwszych miesięcy tego roku zyskały średnio prawie 32%*. Jest to najlepszy wynik w portfelu.

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, iż w związku z brakiem sesji giełdowej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. w dniu 2 kwietnia br. (Wielki Piątek) Punkty Obsługi Klienta Noble Securities S.A. będą w tym dniu nieczynne.  

Uprzejmie informujemy, że Spółka BTC Studios S.A. podjęła decyzję o odwołaniu oferty publicznej akcji serii K.

 

Szanowni Państwo,

prospekt emisyjny Funduszu Długu Korporacyjnego Rentier FIZ dostępny jest pod linkiem:

W dniu 23 marca 2021 r., w ramach publicznej oferty ruszyły zapisy na akcje Spółki Captor Therapeutics S.A.

Captor Therapeutics S.A. to spółka biofarmaceutyczna rozwijająca kandydatów na leki w terapii chorób onkologicznych i autoimmunologicznych z wykorzystaniem innowacyjnej technologii degradacji białek TPD. 

Zapisy potrwają do 30 marca 2021 r.

Od 17 marca 2021 r. osoby, które nie mają i nie miały rachunku maklerskiego w Noble Securities S.A. mogą skorzystać z oferty promocyjnej i inwestować taniej do końca 2021 r. W ofercie promocyjnej obniżamy prowizję od wykonanych zleceń składanych za pośrednictwem internetowego systemu transakcyjnego lub aplikacji mobilnej NS Mobile m.in.:

  • 0,19% min 5 zł na akcjach,
  • 0,15% min 5 zł na obligacjach,
  • 5 zł na kontraktach terminowych na indeksy giełdowe.

W dniach 15-29 marca 2021 r. mogą Państwo, w Noble Securities S.A., złożyć zapis na akcje serii spółki BTC STUDIOS S.A. („Spółka”) w ramach publicznej oferty akcji serii K. 

BTC Studios S.A. to polski deweloper i wydawca gier wideo na urządzenia mobilne, konsole i komputery PC/Mac. BTC Studios S.A. jest spółką notowaną na rynku New Connect.

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy o zmianie lokalizacji Punktu Obsługi Klienta Noble Securities S.A. w Poznaniu. Od dnia 22 marca 2021 r. Punkt Obsługi Klienta mieścić się będzie pod adresem:

Stary Browar 

(Budynek Słodowni, poziom +2, lokal 3)

Ul. Półwiejska 42

Poznań

UNIMOT S.A. rozszerza grono domów maklerskich współpracujących przy programie lojalnościowym UNIMOT Klub+. Od 9 marca br. akcjonariusze spółki mają możliwość zarejestrowania się do Klubu także za pośrednictwem Noble Securities S.A..

Niezmiernie miło nam poinformować, iż Sobiesław Kozłowski, analityk i ekspert Noble Securities S.A., został nominowany do nagrody ANALITYKA RYNKU 2020 w Konkursie Invest Cuffs 2021. Głos na Sobiesława można oddać do 4 kwietnia 2021 r. na stronie organizatora Konkursu: konkurs.investcuffs.pl/analityk-roku

Od 1 marca 2021 r. Klienci korzystający z usługi Doradztwa inwestycyjnego w Noble Securities S.A. mogą samodzielnie, drogą elektroniczną, wygenerować Aneks SMS z systemu transakcyjnego Sidoma On-line lub aplikacji mobilnej NS Mobile. 

Od 1 marca 2021 r. Klienci, dla których Noble Securities S.A. prowadzi rachunki na Prawa majątkowe OZE będą mogli korzystać z usług świadczonych na rynku terminowym OZE. 

Już 20 lutego br. odbędzie się uroczysta premiera książki „50 osobowości biznesu”. W gronie jej bohaterów znalazła się Wiceprezes Noble Securities S.A. Pani Iwona Ustach.

Podkategorie