Od 15 września 2021 r. trwa skup akcji spółki XBS Pro-Log S.A. Podmiotem zapraszającym do składania ofert sprzedaży jest XBS Logistics S.A. 

Cena ustalona przez nabywającego akcje tj.  spółkę XBS Logistics S.A., została określona na dwóch różnych poziomach w zależności od daty złożenia oferty sprzedaży:

  • 15-26.09.2021 r. cena za jedna akcję XBS Pro-Log S.A. to: 37,00 zł
  • 27.09-01.10.2021 r. cena za jedna akcję XBS Pro-Log S.A. to: 36,00 zł.

Z piątku na sobotę - 10 września od godz. 22:00 do 23:00 w dniu 11 września  2021 r. - planujemy prace serwisowe. W tym czasie dostęp do systemu maklerskiego będzie niemożliwy.


Za utrudnienia przepraszamy.

Zespół Noble Securities S.A.

Stopa zwrotu z inwestycji w spółki typowane do Portfela Technicznego Gazety Giełdy i Inwestorów Parkiet przez Sobiesława Kozłowskiego - analityka Noble Securities S.A. w okresie styczeń-sierpień 2021 r. wyniosła aż 56%*. Wynik ten uplasował  go na I miejscu w zestawieniu.

Szanowni Państwo,

od lat staramy się zapewniać usługi, które odpowiadają na oczekiwania Inwestorów zachowując jednocześnie jak najwyższą jakość obsługi. Przywiązujemy szczególną wagę do Państwa opinii, a Państwa wskazówki wytyczają kierunki naszego rozwoju. Teraz mają Państwo możliwość wyrażenia opinii na temat usług maklerskich biorąc udział w 19 edycji Ogólnopolskiego Badania Inwestorów, prowadzonego tradycyjnie przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. W poprzednich edycjach brało udział średnio 4000 inwestorów!

Wynik Portfela Fundamentalnego opracowanego przez analityków Noble Securities okazał się być jednym z lepszych w ramach rywalizacji gazety „Parkiet”. Analitycy NS wykorzystali sprzyjającą koniunkturę na rynku akcji i po ośmiu miesiącach rywalizacji 2021 r. wypracowali zysk w wysokości 45,3%* zajmując przy tym III miejsce w zestawieniu. 

Miło nam poinformować, iż nasz dom maklerski został nagrodzony statuetką Platynowego Megawata za największą aktywność na Rynku Praw Majątkowych w roku 2020.

W imieniu NS statuetkę odebrała Iwona Ustach, Wiceprezes Zarządu Noble Securities S.A.

Od dnia 23 sierpnia 2021 r. Klienci Noble Securities korzystający z usługi doradztwa inwestycyjnego w NS mogą, bez konieczności osobistego kontaktu z Opiekunem, dokonać aktualizacji Testu odpowiedniości drogą elektroniczną. W tym celu wystarczy zalogować się do systemu transakcyjnego Sidoma On-line lub aplikacji mobilnej NS Mobile, a w Strefie Klienta/ Doradztwo kliknąć: Test odpowiedniości.

Informujemy, iż w dniu dzisiejszym, tj. 18 sierpnia 2021 r. od godz. 20:00 do godz. 23:00 planujemy prace serwisowe. W tym czasie dostęp do systemu maklerskiego będzie niemożliwy. 

 

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Noble Securities S.A., w ramach Programu Wsparcia Pokrycia Analitycznego rozszerzył listę analizowanych spółek giełdowych do siedmiu. 

W dniach 26 - 27 lipca odbyła się akcja Uśmiechnięty Dzień, organizowana przez Gazetę Pomorską dla dzieci z domów dziecka oraz innych placówek typu rodzinnego z Kujawsko-Pomorskiego. Tym razem spotkanie odbyło się w bydgoskim Myślęcinku. Partnerem tego wydarzenia był Noble Securities.

Od początku roku 2021 r., typowane przez Sobiesława Kozłowskiego spółki do portfela technicznego „Parkietu”, osiągnęły wynik 54,5 %* i zapewniły mu zajęcia pierwszego miejsca.

Szanowni Państwo,

Informujemy, iż w najbliższy piątek tj. 30 lipca 2021 r. od godziny 20:00 do godziny 23:00 planujemy prace serwisowe. W związku z powyższym dostęp do systemu maklerskiego będzie niemożliwy. 

 

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy,

Zespół Noble Securities S.A.

 

Uprzejmie informujemy, że Spółka TenderHut S.A. podjęła decyzję o zawieszeniu emisji akcji serii D1.

Szczegóły w Suplemencie nr 4 dostępnym na: https://tenderhut.com/raporty-biezace/2021/raport-espi-21-2021 

Do 21 lipca 2021 r. do godziny 20:00, w Noble Securities S.A., będą przyjmowane zapisy na akcje serii D1 spółki TenderHut S.A.  („Spółka”) w ramach publicznej oferty. 

TenderHut S.A. to technologiczna grupa kapitałowa.

Letnia Szkoła Giełdowa on-line to projekt edukacyjny Fundacji GPW oraz Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych przygotowany z myślą o inwestorach rynku kapitałowego. Udział w każdym z 10 webinarów jest bezpłatny, a tematyka wszystkich szkoleń on-line została tak dobrana, aby każdy inwestor, zarówno początkujący, jak i doświadczony, mógł później skorzystać z wiedzy przekazanej przez prelegentów.

Podkategorie