12 października 2022 r. o godz. 18:30 zapraszamy na kolejne spotkanie online z ekspertem. Tym razem gościem Sobiesława Kozłowskiego będzie dr Krzysztof Rak, ekspert w dziedzinie stosunków międzynarodowych, dyrektor zarządzający Fundacji Współpracy Polsko-Niemieckiej. Podczas wydarzenia postara się on odpowiedzieć na tytułowe pytanie „Czy dla Niemiec ważniejsza jest Rosja niż Europa Środkowa?”. 

Na spotkanie można zapisać się na stronie wydarzenia: https://noblesecurities.pl/lp2/niemcy

Szanowni Państwo,
od kwietnia br. Noble Securities S.A. rozpoczął współpracę w zakresie przechowywania środków pieniężnych zdeponowanych przez Państwa w naszym domu maklerskim z bankiem Santander Bank Polska S.A. uznawanym za jeden z czołowych banków w Polsce.

Z przyczyny niezależnej od Noble Securities jesteśmy zmuszeni przełożyć datę planowanego na dzień 21 września 2022 r. bezpłatnego spotkania on-line: "Gaz ziemny - co może nas czekać w 2023 roku". Nowy termin spotkania to 28 września godzina 18:30.

W związku z zawiadomieniem o zamiarze ogłoszenia przymusowego wykupu akcji, na podstawie paragrafu 30 ust. 1 pkt 2) Regulaminu Giełdy, Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. (GPW) zawiesiła od dnia 16 września 2022 r. obrót akcjami spółki KRYNICKI RECYKLING S.A. oznaczonych kodem PLKRNRC00012.

Spoofing to rodzaj ataku, w którym oszuści podszywają się pod różnego rodzaju instytucje, banki, urzędy a nawet osoby prywatne wykorzystując np. adresy e-mail, numery telefonów, czy też inne mechanizmy, które uwiarygodnią ich działania podczas kontaktu w celu wyłudzenia pieniędzy, dostępu do konta, czy też dostępu do telefonu, komputera lub próby zainfekowania złośliwym oprogramowaniem. Niejednokrotnie oszuści podają się za pracowników tych instytucji. Podczas rozmowy zdobywają zaufanie rozmówcy i pozyskują poufne dane, by w nieuczciwy sposób osiągnąć swoje cele.

Jaki jest schemat działania oszusta?

Szanowni Państwo,

informujemy, iż w dniu dzisiejszym (13.09.2022 r.) od godziny 20:00 do 23:00 planujemy prace serwisowe. W związku z powyższym dostęp do systemu maklerskiego będzie niemożliwy.

 

Odnotowaliśmy sytuacje, w których oszuści podają się za pracowników Noble Securities, dzwonią do wybranych osób i oferują inwestowanie w produkty inwestycyjne. Zwracamy uwagę na konieczność zachowania szczególnej ostrożności, jeśli ktoś zadzwoni do Ciebie i poprosi o podanie adresu e-mail w celu przesłania wzoru umowy lub innego dokumentu. 

Dom maklerski Noble Securities S.A. (NS) kolejny rok z rzędu został nagrodzony statuetkami Platynowego Megawata przyznawanego przez Towarową Giełdę Energii S.A. (TGE) dla najaktywniejszych spółek oraz maklerów działających na hurtowych rynkach energii elektrycznej, gazu oraz praw majątkowych. 

Już 21 września 2022 r. o godzinie 18:30 odbędzie się bezpłatne spotkanie on-line „Gaz ziemny – co może nas czekać w 2023 roku?”. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Pan Łukasz Dębski, ekspert mający wieloletnie doświadczenie w dziedzinie rynku energii i gazu. Spotkanie poprowadzi Sobiesław Kozłowski, Dyrektor Departamentu Analiz i Doradztwa Noble Securities S.A. 

Do końca 2023 r. Noble Securities S.A. („NS”) nie pobiera opłaty za świadczenie usługi doradztwa inwestycyjnego. Usługa ta dostępna jest dla obecnych i przyszłych Klientów NS.

Zapraszamy Klientów Noble Securities do udziału w jubileuszowej 20 edycji Ogólnopolskiego Badania Inwestorów (OBI), organizowanego przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych.

Zaległa opłata za prąd, a może podejrzana aktywność na rachunku? Uważaj na takie wiadomości i nie klikaj w link!   

Bardzo często cyberprzestępcy podszywając się m.in. pod dostawców energii, firmy kurierskie lub instytucje finansowe próbują uzyskać dostęp do smartfonów i komputerów użytkowników. 

Trwa przyjmowanie zapisów na sprzedaż akcji Spółki Wawel S.A. („Spółka”) w ramach Wezwania ogłoszonego w dniu 18 lipca 2022 r. przez Panią Laurę Silvię Opferkuch.

Od kilku lat Gazeta Pomorska organizuje akcję charytatywną „Uśmiechnięty dzień” dla dzieci z domów dziecka i innych placówek opiekuńczo – wychowawczych z województwa kujawsko-pomorskiego.

Po raz kolejny nasz dom maklerski Noble Securities został partnerem tak szczytnego wydarzenia, które odbyło się 27 lipca br.

27 lipca 2022 r. rusza publiczna emisja Certyfikatów Inwestycyjnych serii 20 Funduszu Długu Korporacyjnego Rentier FIZ. Zapisy będzie można składać do 10 sierpnia br.

Podkategorie