Oferta Noble Securities S.A. obejmuje kompleksową obsługę w zakresie zawierania transakcji i reprezentowania Klientów na rynkach organizowanych przez Towarową Giełdę Energii S.A. (TGE).

Jako pierwszy podmiot maklerski, w 2005 roku zostaliśmy dopuszczeni do działania na Towarowej Giełdzie Energii S.A. Od tego czasu usługi oferowane Klientom są nieustannie poszerzane i rozwijane, w oparciu o wysoko wykwalifikowany zespół maklerów giełd towarowych oraz udostępnianą Klientom wyspecjalizowaną platformę transakcyjną NSenergy.


Współpraca z Noble Securities S.A. umożliwia Klientom zawieranie transakcji na:

  • Rynku energii elektrycznej (terminowym i spot), gazu ziemnego (terminowym i spot) oraz Rynku Praw Majątkowych (RPM) >>>więcej
  • Giełdowym Rynku Rolnym (Rynku Towarów Rolno Spożywczych) >>>więcej
  • Rynku Terminowym Praw Majątkowych OZE (RTPM) >>>więcej

Podmioty zainteresowane współpracą w zakresie usług świadczonych na rynkach TGE zapraszamy do kontaktu w godzinach 8:00 - 16:00 pod numerem telefonu: +48 22 213 22 58 lub za pośrednictwem formularza kontaktowego:


Dlaczego Noble Securities?

Zapewniamy kompleksową i profesjonalną obsługę wykonywania zleceń Klientów i zawierania transakcji na ich rachunek na rynkach organizowanych przez TGE S.A.

Nasi Klienci:

  • mają dostęp on-line do rejestru instrumentów (towarów giełdowych) oraz powiązanego z nim rachunku pieniężnego,
  • zlecenia i dyspozycje mogą składać telefonicznie, skanem na wskazany adres e-mail oraz poprzez aplikację tradingową NSenergy. 

Preferujemy indywidualne podejście do każdego Klienta. Nieustanie rozwijamy nasze usługi w oparciu o doświadczenie i oczekiwania naszych Klientów.

Ponadto: 


Jesteśmy instytucją nadzorowaną przez KNF


W 2005 r. jako pierwszy dom maklerski zostaliśmy dopuszczeni do działania na TGE S.A.


Zdobyliśmy kilkanaście nagród Platynowego Megawata w tym Pierwszą Nagrodę Prezesa TGE S.A. za wkład w rozwój Rynku Praw Majątkowych