W ramach bankowości inwestycyjnej dostosowujemy różne formy finansowania do potrzeb firm oraz projektów inwestycyjnych. Staramy się w optymalny sposób skonstruować strukturę finansowania w oparciu o różne formy kapitału zarówno własnego, jak i obcego.
Odpowiednio dobrany sposób finansowania zwiększa dyscyplinę finansową w firmie oraz elastyczność jej działania. Efektem tego jest szybsze osiąganie celów inwestycyjnych oraz realizacja bardziej ambitnej strategii działania, co przekłada się na przyspieszenie rozwoju firmy i zwiększenie jej wartości.
Dążymy do tego, aby wdrożenie efektywnych struktur finansowania oraz realizacja transakcji kapitałowych pozwoliły osiągnąć zakładane cele przy ograniczaniu ryzyka.

Doradztwo strategiczne
Doradzamy właścicielom firm w zakresie kształtowania struktury jej kapitału, która uwzględnia przyjętą strategię rozwojową. W zależności od niej proponujemy sposoby finansowania rozwoju, po uprzednim określeniu źródeł pozyskania kapitałów własnych i/lub kapitałów zewnętrznych. W ramach szeroko rozumianego doradztwa oferujemy również doradztwo prawne.

Pozyskanie finansowania
Pozyskujemy kapitał dla klienta w ilości odpowiadającej jego potrzebom i możliwościom. Usługa ta obejmuje również sporządzenie koniecznych analiz i wymaganych dokumentacji oraz koordynację bieżących relacji z podmiotami finansującymi.

Organizacja fuzji i przejęć
Zajmujemy się poszukiwaniem na zlecenie klienta i w jego imieniu spółek mogących być przedmiotem przejęcia lub połączenia, a spełniających określone wymogi i parametry operacyjne. W ramach współpracy opracowujemy strategię przejęcia lub połączenia, wyceniamy przedmiot transakcji oraz określamy jej warunki.
We wszystkich powyższych zakresach uwzględniamy również wszelkie aspekty prawne związane z naszym doradztwem dla klientów. Na każdym etapie współpracy zapewniamy zachowanie poufności potwierdzone podpisaniem odpowiednich dokumentów.

Przedsiębiorstwa i przedsiębiorców zainteresowanych usługami bankowości inwestycyjnej prosimy o kontakt:
Tel.: 12 422 31 00
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.