W ramach usługi doradztwa inwestycyjnego pomożemy Ci w doborze odpowiednich instrumentów finansowych do Twojego portfela inwestycyjnego,

zgodnie z Twoją sytuacją finansową,  profilem inwestycyjnym oraz poziomem akceptowanego przez Ciebie ryzyka.


  • PROMOCJA! Do końca 2023 r. NS nie pobiera opłaty za świadczenie usługi doradztwa inwestycyjnego. Więcej >
  • Próg minimalnej wymaganej wartości aktywów zgromadzonych w NS (jednego z warunków zawarcia przez Klienta umowy o świadczenie przez NS usługi doradztwa inwestycyjnego) do końca 2023 r. wynosi tylko 5 000 zł! Więcej >

Dokumenty regulujące świadczenie usługi doradztwa inwestycyjnego>>>


 Usługa doradztwa inwestycyjnego w NS to:

Pomoc profesjonalistów

Oszczędność czasu

Kontrola nad inwestycjami

Niski próg wejścia

 

Co należy zrobić, by skorzystać z usługi doradztwa inwestycyjnego?

  • Założyć rachunek maklerski, IKE lub IKZE i podpisać umowę o świadczenie usług maklerskich i brokerskich. Bezpłatny rachunek maklerski Premium i IKZE Premium możesz założyć on-line. Rachunki te wraz z bezpłatnym rachunkiem IKE Premium możesz otworzyć również w POK.
  • Wypełnić test odpowiedniości. Wynik testu odpowiedniości pozwoli ustalić Twój indywidualny profil inwestycyjny oraz dopasować odpowiednią dla Ciebie strategię inwestycyjną. Jeśli masz już rachunek maklerski, IKE bądź IKZE w NS test odpowiedniości możesz wypełnić w myNSapp, Sidoma On-line lub aplikacji mobilnej NS Mobile. Po zalogowaniu do systemu z głównego menu- na górnej belce, wybierz: Strefa Klienta / Doradztwo / Test odpowiedniości.
  • Podpisać Umowę o świadczenie usługi doradztwa inwestycyjnego. Umowę możesz podpisać w POK, jak również wygenerować elektronicznie z poziomu systemu transakcyjnego myNSapp, Sidoma On-line i aplikacji mobilnej NS Mobile. Po zalogowaniu do systemu z głównego menu- na górnej belce, wybierz: Strefa Klienta / Doradztwo / Umowa on-line.

Dlaczego warto skorzystać z usługi doradztwa inwestycyjnego w NS?

  • Otrzymasz pomoc profesjonalistów. Zarekomendujemy instrumenty finansowe do Twojego portfela inwestycyjnego, zgodnie z Twoim profilem i poziomem akceptowanego przez Ciebie ryzyka. Sprawdź wyniki rekomendacji.
  • Oszczędzasz swój czas. Analizę spółek i rynku zostawiasz naszym ekspertom.
  • Masz pełną kontrolę nad swoimi inwestycjami. My rekomendujemy co kupić bądź sprzedać, jednak to Ty podejmujesz ostateczną decyzję o złożeniu zlecenia. Zlecenia możesz składać samodzielnie, ich realizację możesz również zlecić dedykowanemu pracownikowi Noble Securities. Lista upoważnionych pracowników.

Zlecenia możesz składać poprzez internetowe systemy transakcyjne, aplikację mobilną NS Mobile, najszybszym sposobem przekazywania i realizacji rekomendacji w Noble Securities – Noble Order oraz osobiście i telefonicznie w POK.


 

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu >

 


Informacja stanowi materiał promocyjny usług Noble Securities S.A. ("NS"). Weryfikacja odpowiedniości usługi doradztwa inwestycyjnego następuje przed zawarciem umowy o świadczenie przez Noble Securities S.A. usług doradztwa inwestycyjnego. Inwestowanie w instrumenty finansowe może wiązać się z dużym ryzykiem inwestycyjnym. Szczegółowe informacje o usługach NS oraz o ryzyku związanym z inwestowaniem w dany instrument dostępne są na stronie internetowej: www.noblesecurities.pl (zakładka Dom maklerski / Rachunek maklerski / Dokumenty, natomiast informacje o usłudze doradztwa inwestycyjnego dostępne są na stronie internetowej: www.noblesecurities.pl w zakładce Dom Maklerski / Doradztwo inwestycyjne / Dokumenty.