W ramach usługi doradztwa inwestycyjnego pomożemy Ci w doborze odpowiednich instrumentów finansowych do Twojego portfela inwestycyjnego, zgodnie z Twoją sytuacją finansową,  profilem inwestycyjnym oraz poziomem akceptowanego przez Ciebie ryzyka.

Usługa Doradztwa inwestycyjnego w Noble Securities (materiał marketingowy)


PROMOCJA!

  • Do końca 2024 r. NS nie pobiera opłaty za świadczenie usługi doradztwa inwestycyjnego. Uchwała Zarządu >
  • Próg minimalnej wymaganej wartości aktywów zgromadzonych w NS (jednego z warunków zawarcia przez Klienta umowy o świadczenie przez NS usługi doradztwa inwestycyjnego) dla posiadaczy rachunków IKE/ IKZE w NS do końca 2024 r. wynosi tylko 5 000 zł! Uchwała Zarządu >

Dokumenty regulujące świadczenie usługi doradztwa inwestycyjnego>>>


 Usługa doradztwa inwestycyjnego w NS to:

Pomoc profesjonalistów

Oszczędność czasu

Kontrola nad inwestycjami

Niski próg wejścia

 

Co należy zrobić, by skorzystać z usługi doradztwa inwestycyjnego?

  • Założyć rachunek maklerski, IKE lub IKZE i podpisać umowę o świadczenie usług maklerskich i brokerskich. Bezpłatny rachunek maklerski Premium i IKZE Premium możesz założyć on-line. Rachunki te wraz z bezpłatnym rachunkiem IKE Premium możesz otworzyć również w POK.
  • Wypełnić test odpowiedniości. Wynik testu odpowiedniości pozwoli ustalić Twój indywidualny profil inwestycyjny oraz dopasować odpowiednią dla Ciebie strategię inwestycyjną. Jeśli masz już rachunek maklerski, IKE bądź IKZE w NS test odpowiedniości możesz wypełnić w myNSapp, Sidoma On-line lub aplikacji mobilnej NS Mobile. Po zalogowaniu do systemu z głównego menu- na górnej belce, wybierz: Strefa Klienta / Doradztwo / Test odpowiedniości.
  • Podpisać Umowę o świadczenie usługi doradztwa inwestycyjnego. Umowę możesz podpisać w POK, jak również wygenerować elektronicznie z poziomu systemu transakcyjnego myNSapp, Sidoma On-line i aplikacji mobilnej NS Mobile. Po zalogowaniu do systemu z głównego menu- na górnej belce, wybierz: Strefa Klienta / Doradztwo / Umowa on-line.

Dlaczego warto skorzystać z usługi doradztwa inwestycyjnego w NS?

  • Otrzymasz pomoc profesjonalistów. Zarekomendujemy instrumenty finansowe do Twojego portfela inwestycyjnego, zgodnie z Twoim profilem i poziomem akceptowanego przez Ciebie ryzyka. Sprawdź wyniki rekomendacji.
  • Oszczędzasz swój czas. Analizę spółek i rynku zostawiasz naszym ekspertom.
  • Masz pełną kontrolę nad swoimi inwestycjami. My rekomendujemy co kupić bądź sprzedać, jednak to Ty podejmujesz ostateczną decyzję o złożeniu zlecenia. Zlecenia możesz składać samodzielnie, ich realizację możesz również zlecić dedykowanemu pracownikowi Noble Securities. 

Zlecenia możesz składać poprzez internetowe systemy transakcyjne, aplikację mobilną NS Mobile, najszybszym sposobem przekazywania i realizacji rekomendacji w Noble Securities – Noble Order oraz osobiście i telefonicznie w POK.


Masz pytania? Zostaw do siebie kontakt, oddzwonimy >


Informacja stanowi materiał promocyjny usług Noble Securities S.A. ("NS"). Weryfikacja odpowiedniości usługi doradztwa inwestycyjnego następuje przed zawarciem umowy o świadczenie przez Noble Securities S.A. usług doradztwa inwestycyjnego. Inwestowanie w instrumenty finansowe może wiązać się z dużym ryzykiem inwestycyjnym. Szczegółowe informacje o usługach NS oraz o ryzyku związanym z inwestowaniem w dany instrument dostępne są na stronie internetowej: www.noblesecurities.pl (zakładka Dom maklerski / Rachunek maklerski / Dokumenty, natomiast informacje o usłudze doradztwa inwestycyjnego dostępne są na stronie internetowej: www.noblesecurities.pl w zakładce Dom Maklerski / Doradztwo inwestycyjne / Dokumenty.