Od 1 czerwca 2020 r. nowi Klienci Noble Securities (NS) mogą otworzyć rachunek maklerski bez konieczności wychodzenia z domu i korzystania z usług kuriera. 

Od teraz podpisanie umowy może odbywać się całkowicie on-line. Ten sposób zdecydowanie skraca cały proces otwarcia rachunku. Wystarczy posiadać komputer z dostępem do Internetu.

 

Jak to wygląda w praktyce? Wystarczy, że:

  • wypełnisz formularz rejestracyjny, w ostatnim kroku wybierzesz „elektroniczny sposób dostarczenia umowy” i zatwierdzisz wysyłając wypełniony formularz.
  • NS potwierdzi otrzymanie Twojego wniosku o otwarcie rachunku maklerskiego w wiadomości wysłanej na podany przez Ciebie adres e-mail. Wiadomość będzie zawierała dalsze kroki postępowania oraz  dokumenty utworzone na podstawie wprowadzonych przez Ciebie danych.  
  • Kontynuując proces zawarcia umowy, zasil rachunek maklerski dowolną kwotą. Pierwszy przelew zrób z rachunku bankowego, którego numer podałeś we wniosku o otwarcie rachunku maklerskiego. Jest to bardzo WAŻNE, gdyż jest on przelewem weryfikacyjnym, który potwierdza Twoją tożsamość.  
  • Zrób skan lub zdjęcie dwóch dokumentów tożsamości i wyślij je na podany przez NS adres e-mail. Obie strony dowodu osobistego oraz wszystkie strony jednego z dokumentów znajdującego się na liście dokumentów akceptowanych przez NS. Adres e-mail oraz listę znajdziesz w otrzymanej z NS wiadomości potwierdzającej rejestrację. 
  • Gdy dane z przesłanych dokumentów oraz przelewu zostaną zweryfikowane przez NS, otrzymasz na swój  adres e-mail zawartą umowę wraz z dotyczącymi jej dokumentami. Jest to potwierdzenie otwarcia rachunku maklerskiego. 
  • Mając dostęp do rachunku maklerskiego możesz zacząć inwestować.

Po zawarciu umowy, możesz inwestować: 


Pierwszym krokiem, by zacząć inwestować jest założenie rachunku maklerskiego! 

Załóż rachunek on-line


Rachunek maklerski możesz założyć również: 

  • osobiście w jednym z naszych Oddziałów >>>znajdź Oddział 
  • poprzez formularz rejestracyjny, wybierając jeden z dwóch sposobów dostarczenia dokumentów za pośrednictwem kuriera. Możesz samodzielnie wysłać wydrukowane dokumenty do naszego domu maklerskiego lub poczekać na korespondencję z NS.