Media zainteresowane komentarzami rynkowymi Analityków Noble Securities S.A. zapraszamy do kontaktu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Analiza Fundamentalna i Analiza Techniczna dla najpłynniejszych spółek na GPW

Sobiesław KozłowskiDołączył do zespołu Noble Securities w grudniu 2018 r., gdzie jest odpowiedzialny za dalszy rozwój w obszarze usługi doradztwa inwestycyjnego oraz rekomendacji o charakterze ogólnym zorientowanych na obsługę inwestorów indywidualnych, oraz instytucjonalnych. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe na rynku kapitałowym w obszarze analizy fundamentalnej, analizy technicznej, strategii inwestycyjnych oraz opracowywania modelowych portfeli w ramach doradztwa inwestycyjnego. W dotychczasowej karierze współpracował również z czołowymi mediami ekonomicznymi oraz agencjami informacyjnymi, takimi jak PAP, Bloomberg czy Parkiet. Zdobywca nagrody Byki i Niedźwiedzie dla najlepszego analityka technicznego za 2017 rok, przyznawanej przez Gazetę Giełdy i Inwestorów "Parkiet".

Analiza Techniczna

Krzysztof OjczykAbsolwent AGH w Krakowie, makler papierów wartościowych od 1994 roku, w latach 1994 – 2010 w Domu Maklerskim Penetrator (od 2009 Trigon DM) jako analityk w Dziale Analiz i Informacji, kierownik Działu Dealerskiego oraz analityk w Wydziale Analiz i Rekomendacji. Od 2010 r. analityk Noble Securities SA, obecnie w Departamencie Analiz i Doradztwa. W 2016 roku uzyskał uprawnienia do wykonywania czynności doradztwa inwestycyjnego.

spółki przemysłowe, energetyka, wydobycie, telekomy, IT

Michał SztablerW Noble Securities SA od września 2014 r. jako Analityk akcji. Zajmuje się spółkami z branży energetycznej, wydobywczej, przemysłowej oraz IT. Wieloletnie doświadczenie analityczne (na rynku od 1998 r.) zdobył w pracy w biurze maklerskim (Trigon, DI BRE, DM PKO BP, BM BGŻ) jak i funduszu inwestycyjnym (PTE Skarbiec-Emerytura).

spółki z branży GameDev

Maciej KietlińskiMakler Papierów Wartościowych, doktorant SGH w dyscyplinie ekonomia. Aktywny inwestor giełdowy z ponad 10-letnim doświadczeniem. Od kwietnia 2020 r. analityk akcji Noble Securities SA zajmujący się spółkami z branży GameDev. Doświadczenie analityczne zdobył w Citibank Europe PLC oraz Departamencie Usług Powierniczych Banku BNP Paribas Polska SA..

spółki handlowe i przemysłowe

W Noble Securities SA od października 2014 r. jako Equity Sales Trader, a od czerwca 2019 jako Analityk akcji. Zajmuje się spółkami z branży handlowej oraz przemysłowej. Na rynku od 1999 roku. Doświadczenie zawodowe zdobywał wcześniej w Domu Inwestycyjnym BRE Banku oraz DM Penetrator

spółki biotechnologiczne

krzysztof radojewskiAbsolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Swoje doświadczenie z rynkiem finansowym rozpoczął w 2005 roku, jako analityk rynku akcji w DI BRE S.A. Następnie pracował w IPOPEMA TFI na stanowisku Głównego Analityka, dalej jako Zarządzający Funduszami. Od grudnia 2012 roku związany jest z Noble Securities S.A. Ma wieloletnie doświadczenie w analizie spółek giełdowych. Posiada licencję doradcy inwestycyjnego oraz ukończył 3 etapy egzaminu CFA.