Media zainteresowane komentarzami rynkowymi Analityków Noble Securities S.A. zapraszamy do kontaktu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

spółki przemysłowe, handlowe, budowlane, deweloperzy

krzysztof radojewskiW Noble Securities SA od grudnia 2012 r. jako Analityk akcji, a od marca 2014 r. na stanowisku Dyrektora Departamentu Analiz Rynkowych. Wcześniej związany z IDEA TFI SA jako Zarządzający aktywami,  IPOPEMA TFI SA jako Główny Analityk, a następnie Zarządzający funduszami. Wcześniej zatrudniony w DI BRE Banku SA na stanowisku Analityka rynku akcji. Posiada licencję doradcy inwestycyjnego nr 362.

analiza techniczna

Krzysztof OjczykAbsolwent AGH w Krakowie, Makler papierów wartościowych od 1994 roku, w latach 1994 – 2010 w Domu Maklerskim Penetrator (od 2009 Trigon DM) jako analityk w Dziale Analiz i Informacji, kierownik Działu Dealerskiego oraz analityk w Wydziale Analiz i Rekomendacji. Od 2010 r. analityk Noble Securities SA.

spółki przemysłowe, energetyka, wydobycie, telekomy, IT

Michał SztablerW Noble Securities SA od września 2014 r. jako Analityk akcji. Zajmuje się spółkami z branży energetycznej, wydobywczej, przemysłowej oraz IT. Wieloletnie doświadczenie analityczne (na rynku od 1998 r.) zdobył w pracy w biurze maklerskim (Trigon, DI BRE, DM PKO BP, BM BGŻ) jak i funduszu inwestycyjnym (PTE Skarbiec-Emerytura).