Media zainteresowane komentarzami rynkowymi Analityków Noble Securities S.A. zapraszamy do kontaktu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Analiza Fundamentalna i Analiza Techniczna dla najpłynniejszych spółek na GPW

Krzysztof OjczykDołączył do zespołu Noble Securities w grudniu 2018, gdzie jest odpowiedzialny za dalszy rozwój w obszarze usługi doradztwa inwestycyjnego. Sobiesław posiada ponad 10-letnie doświadczenie zawodowe na rynku kapitałowym w obszarze analizy fundamentalnej, analizy technicznej, strategii inwestycyjnych oraz opracowywania modelowych portfeli w ramach doradztwa inwestycyjnego. W dotychczasowej karierze współpracował również z czołowymi mediami ekonomicznymi oraz agencjami informacyjnymi, takimi jak PAP, Bloomberg czy Parkiet.

Analiza Techniczna

Krzysztof OjczykAbsolwent AGH w Krakowie, makler papierów wartościowych od 1994 roku, w latach 1994 – 2010 w Domu Maklerskim Penetrator (od 2009 Trigon DM) jako analityk w Dziale Analiz i Informacji, kierownik Działu Dealerskiego oraz analityk w Wydziale Analiz i Rekomendacji. Od 2010 r. analityk Noble Securities SA, obecnie w Departamencie Analiz i Doradztwa. W 2016 roku uzyskał uprawnienia do wykonywania czynności doradztwa inwestycyjnego.

spółki przemysłowe, energetyka, wydobycie, telekomy, IT

Michał SztablerW Noble Securities SA od września 2014 r. jako Analityk akcji. Zajmuje się spółkami z branży energetycznej, wydobywczej, przemysłowej oraz IT. Wieloletnie doświadczenie analityczne (na rynku od 1998 r.) zdobył w pracy w biurze maklerskim (Trigon, DI BRE, DM PKO BP, BM BGŻ) jak i funduszu inwestycyjnym (PTE Skarbiec-Emerytura).