W dniach 6 – 13 czerwca 2022 r. w Noble Securities S.A., będą przyjmowane zapisy na akcje spółki Creotech Instruments S.A. („Spółka”) w ramach publicznej oferty. Creotech Instruments S.A jest jedną z największych i najdynamiczniej rozwijających się spółek z sektora kosmicznego w Polsce z własną platformą satelitarną. 

Zapisy na akcje przyjmowane będą poprzez rachunek maklerski. Prowizja maklerska wynosi 0,2% min. 5 zł.


W Noble Securities S.A. otwarcie i prowadzenie rachunku maklerskiego Premium jest bezpłatne. Rachunek ten możesz założyć on-line, bez wychodzenia z domu i korzystania z usług kuriera. Podstawowe informacje oraz dokumenty, z którymi należy zapoznać się przed podpisaniem umowy znajdziesz się >>>tutaj


Więcej informacji o ofercie publicznej


Noble Securities S.A. pełni funkcję Współkoordynatora Oferty.


ZASTRZEŻENIE PRAWNE

Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie reklamowy, a jedynym prawnie wiążącym dokumentem o ofercie publicznej akcji Creotech Instruments S.A. („Emitent”) oraz o dopuszczeniu i wprowadzeniu akcji Emitenta do obrotu na rynku regulowanym prowadzonym przez GPW jest prospekt, zatwierdzony przez Komisję Nadzoru Finansowego w dniu 25 kwietnia 2022 r. wraz z już opublikowanymi i zatwierdzonymi przez KNF suplementami oraz komunikatami aktualizującymi oraz z ewentualnymi późniejszymi suplementami i komunikatami aktualizującymi („Prospekt”). Potencjalni Inwestorzy powinni przeczytać Prospekt przed podjęciem decyzji inwestycyjnej w celu pełnego zrozumienia potencjalnych ryzyk i korzyści związanych z decyzją o zainwestowaniu w akcje Emitenta. Prospekt jest dostępny na stronie internetowej Emitenta (https://creotech.pl/ipo/).

Niniejszy materiał jest upowszechniany w celu reklamy lub promocji usług Noble Securities S.A z siedzibą w Warszawie (www.noblesecurities.pl, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., dalej „NS”). Szczegółowe informacje w zakresie ryzyka, jakie jest związane z inwestowaniem w papiery wartościowe, o których mowa w Prospekcie, są zamieszczone w Prospekcie (w rozdziale „Czynniki ryzyka”). Szczegółowe informacje w zakresie ryzyka, jakie jest związane z inwestowaniem w instrumenty finansowe, są również zamieszczone na stronie internetowej NS: https://www.noblesecurities.pl (zakładka Dom maklerski/Rachunek maklerski/Dokumenty). NS pełni funkcję Współkoordynatora Oferty.

Nadto, zwraca się również szczególną uwagę na ewentualne ograniczenia w zakresie rozporządzania instrumentami finansowymi, które mogą mieć zastosowanie w indywidualnej sytuacji danego inwestora w następstwie sankcji, które zostały lub mogą być nałożone w przyszłości na podstawie obowiązujących przepisów prawa w związku z wojną w Ukrainie. Przed złożeniem zapisu na instrumenty finansowe, o których mowa w niniejszym materiale, każdy inwestor we własnym zakresie powinien dokonać analizy, czy podlega takim sankcjom, które uniemożliwiają złożenie zapisu i nabycie instrumentów finansowych, a w przypadku wątpliwości zasięgnąć porady prawnej profesjonalnego podmiotu.