Od 26 września br. Noble Securities rusza z akcją sprzedaży premiowej dla Klientów korzystających z usługi doradztwa inwestycyjnego w NS i NOBLE ORDER. W ramach akcji otrzymają oni zwrot 50% wartości zapłaconej prowizji od transakcji w zakresie zleceń złożonych kanałem SMS w ramach NOBLE ORDER na podstawie wydanych przez NS rekomendacji. Uczestnicy akcji w okresie jej obowiązywania mogą otrzymać zwrot nawet do 2000 zł.

Akcja obowiązuje do 31 grudnia 2019 r. 

Zapoznaj się ze szczegółami akcji premiowej

Jeśli jesteś Klientem doradztwa inwestycyjnego w NS, składasz zlecenia na podstawie wydanych przez NS rekomendacji lecz nie używasz NOBLE ORDER - podpisz Aneks do umowy w zakresie składania zleceń za pomocą wiadomości SMS i odzyskaj do 2000 zł zapłaconej prowizji. W tym celu skontaktuj się ze Opiekunem Klienta DI w jednym z naszych Oddziałów.


Usługa doradztwa inwestycyjnego w NS. Jak z niej skorzystać?

Jeśli jesteś Klientem NS:

  • Wypełnij test odpowiedniości
  • Noble Securities dopasuje strategię inwestycyjną w oparciu o Twoją wiedzę i doświadczenie z zakresu inwestycji, sytuację finansową oraz cele inwestycyjne i akceptowany przez Ciebie poziom ryzyka 
  • Podpisz umowę o świadczenie usługi doradztwa inwestycyjnego i NOBLE ORDER. Formalności związane z podpisaniem umowy możesz dokonać w jednym z naszych Oddziałów.
  • Odbieraj część zapłaconej prowizji od transakcji, w zakresie zleceń złożonych kanałem SMS w ramach NOBLE ORDER na podstawie wydanych przez NS rekomendacji. Pamiętaj, możesz odzyskać do 2000 zł!

Jeśli nie jesteś jeszcze Klientem NS:


>>> Więcej o usłudze doradztwa inwestycyjnego 

>>> Więcej o usłudze NOBLE ORDER

Masz pytania? Skontaktuj się z nami! 

 

Ogłoszenie stanowi materiał promocyjny Noble Securities S.A. ("NS") i jest kierowane do osób, dla których usługa odpowiada ich potrzebom. Inwestowanie w instrumenty finansowe w związku z usługą doradztwa inwestycyjnego może wiązać się z dużym ryzykiem inwestycyjnym. Szczegółowe informacje o usługach NS oraz o ryzyku związanym z inwestowaniem w dany instrument dostępne są na stronie internetowej: www.noblesecurities.pl (zakładka Dom maklerski/Rachunek maklerski/Dokumenty). Materiał jest chroniony prawem autorskim NS. NS podlega nadzorowi Komisji Nadzoru Finansowego.