Informujemy, że oferta promocyjna przygotowana jest dla nowych klientów Noble Securities i trwa do 31 maja 2018 r.

W ramach promocji oprocentowane zostaną środki pieniężne znajdujące się na rachunku maklerskim.

Oprocentowanie, które wynosi 1,5% w skali roku, naliczane jest każdego dnia od momentu przystąpienia do promocji i założenia rachunku, do dnia zakupu obligacji, jednak nie później, niż do ostatniego dnia obowiązywania promocji, a w przypadku zawarcia umowy na usługę doradztwa inwestycyjnego do ostatniego dnia obowiązywania promocji. Oprocentowaniu podlegają tylko te środki, za które faktycznie, w trakcie trwania danej promocji, zostały nabyte obligacje, a w przypadku zawarcia umowy na usługę doradztwa inwestycyjnego środki znajdujące się na rachunku maklerskim.

Dodatkowo obniżyliśmy stawki prowizji, które wynoszą: 

  • 0,18% - min. 5 zł/zlecenie na rynku zorganizowanym dotyczące akcji 
  • 0,15% - min. 5 zł/zlecenie na rynku zorganizowanym dotyczące obligacji  
  • 5 zł / sztukę za kontrakt indeksowy
  • 2,5 zł / sztukę za kontrakt akcyjny
  • 0,4 zł / sztukę za kontrakt walutowy

Jednocześnie informujemy, że jeśli do dnia 15 kwietnia 2018 r. otworzysz rachunek, otrzymasz od nas e-wydanie Gazety Giełdy i Inwestorów PARKIET na okres 30 dni. 

Zapoznaj się ze szczegółami Regulaminu promocji i oświadczeniem do przystąpienia promocji.

Założenie i prowadzenie rachunku maklerskiego w Noble Securities S.A. jest bezpłatne. Oferujemy dostęp do szerokiego wachlarza instrumentów finansowych oraz atrakcyjne warunki inwestowania. Jeśli nie jesteś jeszcze klientem Noble Securities S.A., zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty, dostępnej na stronie https://noblesecurities.pl/dom-maklerski/rachunek-maklerski, a następnie złożenia wniosku o otwarcie rachunku maklerskiego.

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami w Punktach Obsługi Klienta lub za pomocą formularza kontaktowego

Ogłoszenie stanowi materiał promocyjny Noble Securities S.A. ("NS") i jest kierowane do osób, dla których usługa odpowiada ich potrzebom. Zasady promocji „InwestStory – Nowy Klient”” znajdują się w regulaminie, który dostępny jest na: www.noblesecurities.pl. Inwestowanie w instrumenty finansowe w związku z usługą doradztwa inwestycyjnego może wiązać się z dużym ryzykiem inwestycyjnym. Szczegółowe informacje o usługach NS oraz o ryzyku związanym z inwestowaniem w dany instrument dostępne są na stronie internetowej: www.noblesecurities.pl (zakładka Dom maklerski/Rachunek maklerski/Dokumenty). Materiał jest chroniony prawem autorskim NS. NS podlega nadzorowi Komisji Nadzoru Finansowego.