Już 20 maja 2022 r. (piątek) o godz. 9:30 Eliza Dąbrowska poprowadzi wykład, podczas którego opowie o strategiach, horyzoncie inwestycyjnym oraz o tym jak szukać liderów wśród spółek dywidendowych. A wszystko to podczas kolejnej edycji konferencji „Jak inwestować na giełdzie”, której organizatorem jest, niezmiennie od dłuższego czasu, portal giełdowy Stockbroker.pl, prowadzony przez Artura Wiśniewskiego.

Podczas konferencji, jej uczestnicy będą mogli dodatkowo:

  • poznać skuteczne strategie wykorzystywane przez doświadczonych inwestorów
  • sprawdzić nowoczesne narzędzia i aktualne trendy w inwestowaniu
  • zrozumieć jak działa giełda i nauczyć się wykorzystywać ją do lokowania oszczędności.

A to wszystko podczas dwóch dni wypełnionych po brzegi wystąpieniami ekspertów. 

Konferencja odbywa się w formule online w dniach 19-20 maja 2022 r. Udział na żywo jest bezpłatny. Więcej informacji oraz rejestracja są dostępne na stronie konferencji https://jakinwestowacnagieldzie.pl/

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu! 


Wiadomość stanowi materiał promocyjny Noble Securities S.A. ("NS”). Inwestowanie w instrumenty finansowe może wiązać się z dużym ryzykiem inwestycyjnym. Prezentowany podczas konferencji materiał ma charakter wyłącznie edukacyjny i nie stanowi rekomendacji zachowań inwestycyjnych. Szczegółowe informacje o usługach NS oraz o ryzyku związanym z inwestowaniem w dany instrument dostępne są na: noblesecurities.pl (zakładka: Dom maklerski/Rachunek maklerski/Dokumenty).