Od 29 grudnia 2021 r., dla zainteresowanych usługą doradztwa inwestycyjnego posiadaczy rachunków IKE/ IKZE, Noble Securities (NS) obniża próg wymaganej minimalnej wartości aktywów zgromadzonych w NS do 5 000 zł (z 25 000 zł) - jako jednego z warunków zawarcia przez Klienta umowy o świadczenie przez NS usługi doradztwa inwestycyjnego. Z tak obniżonego progu, posiadacze rachunków IKE/ IKZE będą mogli korzystać do końca 2022 roku.


Stosowną Uchwałę znajdziesz tutaj >>>


Co należy zrobić, aby skorzystać z obniżonego progu i mieć dostęp do aktualnych rekomendacji w ramach usługi doradztwa inwestycyjnego? 

Posiadać rachunek IKE/ IKZE w NS, aktywa w NS w wysokości co najmniej 5 000 zł oraz zawartą z NS umowę o świadczenie usługi doradztwa inwestycyjnego.


Doradztwo inwestycyjne w Noble Securities to wsparcie klientów w podejmowaniu decyzji inwestycyjnych. Dzięki temu mają oni dostęp do aktualnych rekomendacji przygotowanych przez licencjonowanych ekspertów domu maklerskiego posiadających wieloletnie doświadczenie na rynku kapitałowym. Więcej o usłudze doradztwa inwestycyjnego >>>


Nie masz rachunku IKE/ rachunku IKZE? Rachunki te można założyć w Noble Securities, osobiście w każdym Punkcie Obsługi Klienta – listę znajdziesz tutaj>>> 

Rachunek IKZE Premium możesz również założyć on-line!

IKZE Premium - załóż on-line

PAMIĘTAJ! Można mieć tylko jeden rachunek IKE i jeden rachunek IKZE. Jeśli otworzysz rachunek IKE lub rachunek IKZE w Noble Securities złóż wniosek/ dyspozycję transferu środków z dotychczasowego rachunku na ten nowootwarty rachunek IKE lub rachunek IKZE w Noble Securities.