8 listopada 2021 r. ruszyła kolejna edycja gry giełdowej „Parkiet Challenge 2021”. Jej Organizatorem jest redakcja Gazety Giełdy i Inwestorów Parkiet a nasz dom maklerski jest Partnerem tej gry, o czym jest nam niezmiernie miło poinformować.

 

Gra giełdowa kierowana jest do wszystkich, którzy chcieliby spróbować sił i sprawdzić swoje umiejętności inwestycyjne w praktyce. Na wirtualnym rachunku inwestycyjnym, bez zaangażowania własnych środków, na podstawie rzeczywistych notowań z Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A.  i z realnymi nagrodami dla Laureatów. 

Jednak „Parkiet Challenge 2021” to nie tylko emocjonująca rywalizacja, ale i edukacja w zakresie inwestowania na rynku kapitałowym. Noble Securities dba o edukację inwestorów i dlatego chętnie dołącza do tego typu inicjatyw. 

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w rywalizacji i sprawdzenia swoich umiejętności inwestycyjnych w grze giełdowej. Eksperci Noble Securities będą Was wspierać swoją wiedzą i doświadczeniem w komentarzach publikowanych przez redakcję gazety. Więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej projektu: gra.parkiet.com