Do 11 października 2021 r. do godziny 20:00, są przyjmowane zapisy na akcje serii D1 spółki TenderHut S.A. – technologicznej grupy kapitałowej  („Spółka”) w ramach publicznej oferty. Cena emisyjna jednej akcji w ramach oferty została ustalona na 50 zł. Zapis na akcje serii D1 można złożyć poprzez rachunek maklerski prowadzony w Noble Securities S.A.

W Noble Securities S.A. otwarcie i prowadzenie rachunku maklerskiego Premium jest bezpłatne. Rachunek ten możesz założyć on-line, bez wychodzenia z domu i korzystania z usług kuriera. Podstawowe informacje oraz dokumenty, z którymi należy zapoznać się przed podpisaniem umowy znajdziesz >>>tutaj.


Więcej informacji o ofercie publicznej

Noble Securities S.A. pełni funkcję członka konsorcjum dystrybucyjnego. 


ZASTRZEŻENIE PRAWNE

Niniejszy materiał ma wyłącznie charakter reklamowy i nie stanowi oferty ani zaproszenia do nabycia akcji spółki TenderHut Spółka Akcyjna („Spółka”). Memorandum informacyjne Spółki („Memorandum”), sporządzone w związku z ofertą publiczną akcji serii D1 Spółki jest jedynym prawnie wiążącym dokumentem zawierającym informacje o Spółce i publicznej ofercie jej akcji w Polsce. Memorandum Spółki jest opublikowane i dostępne na stronie internetowej Spółki https://tenderhut.com/, oraz na stronie internetowej firmy inwestycyjnej Dom Maklerski Navigator https://navigatorcapital.pl/. Komisja Nadzoru Finansowego nie weryfikuje i nie zatwierdza Memorandum.

Przed podjęciem jakiejkolwiek decyzji inwestycyjnej inwestorzy powinni uważnie zapoznać się z treścią całego Memorandum, a w szczególności z ryzykami związanymi z inwestowaniem w akcje Spółki, opisanymi w rozdziale Memorandum zatytułowanym „Czynniki ryzyka” oraz warunkami oferty publicznej akcji Spółki.

Niniejszy materiał jest upowszechniany w celu reklamy lub promocji usług Noble Securities S.A z siedzibą w Warszawie (Rondo Daszyńskiego 2C, Warszawa (00-843), www.noblesecurities.pl, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., dalej „NS”) .

Szczegółowe informacje w zakresie ryzyka, jakie jest związane z inwestowaniem w instrumenty finansowe, są również zamieszczone na stronie internetowej NS: www.noblesecurities.pl (zakładka Dom maklerski/Rachunek maklerski/Dokumenty). NS pełni funkcję członka konsorcjum dystrybucyjnego.