W dniach 9-11 czerwca 2021 r. serdecznie zapraszamy wszystkich uczestników konferencji #WallStreet 25 on-line do wzięcia udziału w organizowanym przez Noble Securities konkursie. Wystarczy, podczas trwania konferencji, odwiedzić e-stoisko Noble Securities S.A., wypełnić formularz dostępny na stronie konkursu, odpowiedzieć prawidłowo na 3 pytania i wysłać swoje zgłoszenie. 

Do wygrania jest aż 50 e-kart podarunkowych ALLEGRO o wartości 50 zł każda. 


Organizatorem konkursu jest Noble Securities S.A., Regulamin konkursu jest dostępny na stronie internetowej konkursu na e-stoisku Noble Securities podczas #WallStreet 25 on-line.


Uczestników konferencji, w dniu 9 czerwca 2021 r. o godz. 11:00 zapraszamy również na panel dyskusyjny pt. „Selekcja receptą na sukces. Na które branże warto stawiać w perspektywie kolejnych miesięcy?” z udziałem naszego eksperta Sobiesława Kozłowskiego.


Konferencja #WallStreet, organizowana przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych, to prawdopodobnie największe i najważniejsze spotkanie inwestorów indywidualnych.

Noble Securities S.A. jest Partnerem Głównym 25 edycji tego wydarzenia.

 

Przejdź do strony konferencji >>> www.wallstreet.org.pl 

 


Wiadomość stanowi materiał promocyjny Noble Securities S.A. ("NS”). Regulamin konkursu "Nagrody czekają w NS", znajduje się na stronie internetowej konkursu dostępnej na e-stoisku NS podczas konferencji Wall Street 25 on-line: https://www.wallstreet.org.pl . Inwestowanie w instrumenty finansowe może wiązać się z dużym ryzykiem inwestycyjnym. Prezentowany podczas konferencji materiał ma charakter edukacyjny i promocyjny oraz nie stanowi rekomendacji zachowań inwestycyjnych. Szczegółowe informacje o usługach NS oraz o ryzyku związanym z inwestowaniem w dany instrument dostępne są na: noblesecurities.pl (zakładka: Dom maklerski/Rachunek maklerski/Dokumenty).