Banki już nie chronią przed inflacją, a rynek wynajmu nieruchomości przeżywa kryzys. Giełda może być świetnym miejscem lokowania oszczędności. Zapraszamy na konferencję on-line "Jak inwestować na giełdzie", której organizatorem jest Stockbroker.pl, a Noble Securities jej partnerem strategicznym. Konferencja odbędzie się 13 maja 2021 r.

Podczas wydarzenia będzie można:

  • poznać proste i skuteczne strategie inwestycyjne,
  • dowiedzieć się jakie są aktualne trendy i narzędzia w inwestowaniu,
  • zobaczyć jak działa giełda.

Program konferencji obejmuje:

  • 4 panele dyskusyjne - transmitowane LIVE,
  • 60+ wykładów – w formule VOD, udostępnione w dniu konferencji.

Szczególnie polecamy uwadze debatę live "Jakimi nićmi uszyć portfel długoterminowy?", która odbędzie się o godz. 12:00 - 13:00 oraz wykład vod: „Analiza międzyrynkowa. Czy obligacje, surowce i waluty wpływają na rynek akcji?” z udziałem naszego eksperta, dyrektora Departamentu Analiz i Doradztwa, Sobiesława Kozłowskiego. 

Udział w konferencji jest bezpłatny dla wszystkich, którzy zarejestrują się do 13 maja. 

Szczegółowe informacje o programie i uczestnikach a także formularz rejestracyjny znajdują się na stronie konferencji: jakinwestowacnagieldzie.pl

---

Stockbroker.pl jest portalem giełdowym założonym przez maklera papierów wartościowych - Artura Wiśniewskiego.


Wiadomość stanowi materiał promocyjny Noble Securities S.A. ("NS”). Inwestowanie w instrumenty finansowe może wiązać się z dużym ryzykiem inwestycyjnym. Prezentowany podczas konferencji materiał ma charakter wyłącznie edukacyjny i nie stanowi rekomendacji zachowań inwestycyjnych. Szczegółowe informacje o usługach NS oraz o ryzyku związanym z inwestowaniem w dany instrument dostępne są na: noblesecurities.pl (zakładka: Dom maklerski/Rachunek maklerski/Dokumenty). NS podlega nadzorowi Komisji Nadzoru Finansowego.