W dniach 12-29 kwietnia 2021 r. mogą Państwo, w Noble Securities S.A., złożyć zapis na akcje serii B spółki Retro S.A. („Spółka”) w ramach publicznej oferty. 

RetroCegla.pl to działająca od 2014 r. marka dekoracyjnych okładzin ściennych i elewacyjnych, należąca do Retro S.A.. Swoim Klientom oferuje szeroką gamę płytek wykonywanych ze starych cegieł, pozyskanych z historycznych budynków.

Zapisy na akcje przyjmowane są poprzez rachunek maklerski.

Rachunek maklerski w Noble Securities S.A. można założyć całkowicie on-line, bez wychodzenia z domu i korzystania z usług kuriera. Otwarcie i prowadzenie rachunku maklerskiego Premium jest bezpłatne.

Noble Securities S.A. pełni funkcję członka konsorcjum dystrybucyjnego. 


REKLAMA

Niniejszy materiał został przygotowany w związku z Ofertą Publiczną Akcji Serii B Retro S.A. i ma charakter wyłącznie promocyjny oraz nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, rekomendacji nabycia instrumentu finansowego, ani jakiejkolwiek podstawy do podjęcia decyzji o nabyciu instrumentu finansowego. Materiał nie stanowi porady inwestycyjnej, ani też nie jest wskazaniem, iż jakakolwiek inwestycja lub strategia jest odpowiednia w indywidualnej sytuacji inwestora. Jedynym prawnie wiążącym dokumentem zawierającym informacje o Emitencie, Ofercie Publicznej Akcji Serii B oraz czynnikach ryzyka jest Dokument Ofertowy dostępny w wersji elektronicznej na stronie internetowej www.pcdm.pl oraz www.retrocegla.pl/emisja-akcji.

Szczegółowe informacje na temat czynników ryzyka, związanych z niniejszą inwestycją, zostały opisane w rozdziale I Dokumentu Ofertowego. Zwraca się uwagę Inwestorów, że inwestowanie w akcje może prowadzić do utraty części lub całości kapitału.

Niniejszy materiał jest upowszechniany w celu reklamy lub promocji usług Noble Securities S.A z siedzibą w Warszawie (Rondo Daszyńskiego 2C, Warszawa (00-843), www.noblesecurities.pl, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., dalej „NS”) i na jej zlecenie.

Szczegółowe informacje w zakresie ryzyka, jakie jest związane z inwestowaniem w instrumenty finansowe, są również zamieszczone na stronie internetowej NS: www.noblesecurities.pl (zakładka Dom maklerski/Rachunek maklerski/Dokumenty). NS pełni funkcję członka konsorcjum dystrybucyjnego. Nadzór nad działalnością NS sprawuje Komisja Nadzoru Finansowego.