Portfel dywidendowy gazety Parkiet, po pierwszym kwartale 2021 r. osiągnął średnio 11,5%. Spółki wytypowane przez nasz dom maklerski, w ciągu trzech pierwszych miesięcy tego roku zyskały średnio prawie 32%*. Jest to najlepszy wynik w portfelu.

Gratulujemy osiągniętego wyniku Sobiesławowi Kozłowskiemu oraz całemu zespołowi Departamentu Analiz i Doradztwa w Noble Securities S.A. 

Analiza portfela oraz rozmowa z Sobiesławem Kozłowskim w dzisiejszym wydaniu Gazety Giełdy i Inwestorów Parkiet w artykule „23 giełdowe typy brokerów do portfela na II kwartał” . Artykuł znajdziesz >>>tutaj. 

 

Źródło: Gazeta Giełdy i Inwestorów Parkiet wydanie 79 (7 kwietnia 2021 r.) parkiet.com


* Przedstawiony wynik odnosi się do przeszłości i nie gwarantuje uzyskania takiego lub podobnego wyniku w przyszłości w związku z inwestycjami dokonywanymi na podstawie rekomendacji wydanych przez Noble Securities S.A. ("NS"). Osiągnięta stopa zwrotu przez analityka NS w Portfelu Dywidendowym "Parkietu" nie uwzględnia opłat i prowizji, które mogłyby zostać pobrane od inwestora. Inwestowanie wiąże się z ryzykiem.