Już 20 lutego br. odbędzie się uroczysta premiera książki „50 osobowości biznesu”. W gronie jej bohaterów znalazła się Wiceprezes Noble Securities S.A. Pani Iwona Ustach.

Książka przedstawiająca sylwetki przedsiębiorców i wybitnych przedstawicieli świata biznesu, którzy na co dzień wyróżniają się determinacją, motywacją i kreatywnością, została wydana przez magazyn BUSINESSWOMAN&life. Jak tłumaczy Elżbieta Jeznach, redaktor naczelna czasopisma „Celem książki jest zaprezentowanie ich dokonań, historii, ale także zainspirowanie tych, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z biznesem lub szukają swojej drogi”.

Podczas uroczystej gali on-line będzie możliwość wzięcia udziału w licytacjach, z których dochód zostanie przeznaczony dla Fundacji Rak’N’Roll działającej na rzecz poprawy jakości życia chorych na raka.

Od 22 lutego br. licytacje będą się również odbywały na platformie Allegro Charytatywnie. Każda z nich będzie trwała 10 dni. Całkowity dochód z licytacji zostanie przeznaczony na wsparcie Fundacji Rak’N’Roll.