W dniach 4-11 grudnia 2020 r. do godz. 15:00, m.in. w Noble Securities S.A. w ramach publicznej oferty, Inwestorzy Indywidualni mogą zapisywać się na akcje Spółki Dadelo S.A

Dadelo S.A. należące do Grupy Oponeo.pl S.A., jest podmiotem działającym na rynku e-commerce, wyspecjalizowanym w sprzedaży rowerów, części i akcesoriów oraz odzieży rowerowej. Spółka prowadzi sprzedaż on-line przez sklep internetowy działający pod marką centrumrowerowe.pl.

Przydział akcji nastąpi za pośrednictwem systemu GPW, dlatego każdy Inwestor Indywidualny chcący złożyć zapis musi posiadać rachunek maklerski. 

Rachunek maklerski w Noble Securities S.A. można założyć całkowicie on-line, bez wychodzenia z domu i korzystania z usług kuriera. Otwarcie i prowadzenie rachunku maklerskiego Premium jest bezpłatne.

Noble Securities S.A. pełni funkcję członka konsorcjum dystrybucyjnego.

 

Niniejszy materiał ani żadna jego część nie jest przeznaczony do rozpowszechniania, bezpośrednio lub pośrednio, na terytorium albo do Stanów Zjednoczonych Ameryki, Kanady, Japonii lub Australii.

Niniejszy materiał stanowi reklamę i w żadnym wypadku nie powinien stanowić podstawy do podjęcia decyzji inwestycyjnej o nabyciu lub objęciu papierów wartościowych. Jedynym prawnie wiążącym dokumentem ofertowym zawierającym informacje o spółce Dadelo S.A., jej akcjach oraz ofercie publicznej jest prospekt zatwierdzony 3 grudnia 2020 r. przez Komisję Nadzoru Finansowego, opublikowany na stronie internetowej spółki (www.dadelo.pl) oraz Trigon Dom Maklerski S.A. (www.trigon.pl). Zatwierdzenia prospektu nie można rozumieć jako poparcia dla papierów wartościowych oferowanych w ofercie lub objętych dopuszczeniem do obrotu na rynku regulowanym. Wszelkie decyzje inwestycyjne dotyczące papierów wartościowych PCF Group S.A. powinny być dokonywane wyłącznie po rozważeniu treści całego prospektu.

Niniejszy materiał stanowi informację handlową i jest upowszechniany w celu reklamy lub promocji usług Noble Securities S.A z siedzibą w Warszawie Rondo Daszyńskiego 2C, Warszawa (00-843), www.noblesecurities.pl, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., dalej „NS”) i na jej zlecenie.

Szczegółowe informacje w zakresie ryzyka, jakie jest związane z inwestowaniem w papiery wartościowe, o których mowa w Prospekcie, są zamieszczone w Prospekcie (w rozdziale „Czynniki ryzyka”). Szczegółowe informacje w zakresie ryzyka, jakie jest związane z inwestowaniem w instrumenty finansowe, są również zamieszczone na stronie internetowej NS: www.noblesecurities.pl (zakładka Dom maklerski/Rachunek maklerski/Dokumenty). NS pełni funkcję członka konsorcjum dystrybucyjnego. Nadzór nad działalnością NS sprawuje Komisja Nadzoru Finansowego.