W dniu 24 listopada 2020 r. ruszyły  zapisy na Akcje Oferowane Spółki PURE BIOLOGICS S.A. serii E. 

PURE BIOLOGICS S.A. jest firmą biofarmaceutyczną, specjalizującą się w pracach B+R w obszarze innowacyjnych leków biologicznych, terapii pozaustrojowych i diagnostyki.

Zapisy potrwają do 30 listopada 2020 r.

Przydział Akcji Oferowanych nastąpi za pośrednictwem systemu GPW, dlatego każdy Inwestor Indywidualny chcący złożyć zapis na Akcje Oferowane w Ofercie musi posiadać rachunek maklerski.  Rachunek maklerski w Noble Securities S.A. można założyć całkowicie on-line, bez wychodzenia z domu i korzystania z usług kuriera. Otwarcie i prowadzenie rachunku maklerskiego Premium jest bezpłatne.

Noble Securities S.A. pełni funkcję członka konsorcjum dystrybucyjnego.

 

Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie promocyjny (reklama) i w żadnym wypadku nie powinien stanowić podstawy do podejmowania decyzji o nabyciu papierów wartościowych spółki Pure Biologics S.A. („Spółka”). Prospekt przygotowany w związku z ofertą publiczną akcji Spółki („Akcje”), łącznie z ewentualnymi suplementami i komunikatami aktualizującymi, jest jedynym prawnie wiążącym dokumentem zawierającym informacje o Spółce oraz ofercie publicznej Akcji. Prospekt został udostępniony na stronie internetowej Spółki pod adresem: http://purebiologics.com/oferta-publiczna jak również, dodatkowo, wyłącznie w celach informacyjnych, na stronie internetowej Koordynatora Oferty – Dom Maklerski BOŚ S.A., pod adresem https://bossa.pl/oferta/rynek-pierwotny/emisje.

Niniejszy materiał stanowi informację handlową i jest upowszechniany w celu reklamy lub promocji usług Noble Securities S.A z siedzibą w Warszawie Rondo Daszyńskiego 2C, Warszawa (00-843), www.noblesecurities.pl, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., dalej „NS”) i na jej zlecenie.

Szczegółowe informacje w zakresie ryzyka, jakie jest związane z inwestowaniem w papiery wartościowe, o których mowa w Prospekcie, są zamieszczone w Prospekcie (w rozdziale „Czynniki ryzyka”). Szczegółowe informacje w zakresie ryzyka, jakie jest związane z inwestowaniem w instrumenty finansowe, są również zamieszczone na stronie internetowej NS: www.noblesecurities.pl (zakładka Dom maklerski/Rachunek maklerski/Dokumenty). NS pełni funkcję członka konsorcjum dystrybucyjnego. Nadzór nad działalnością NS sprawuje Komisja Nadzoru Finansowego.