Szanowni Państwo,

od lat staramy się zapewniać usługi, które odpowiadają na oczekiwania inwestorów zachowując jednocześnie jak najwyższą jakość obsługi. Przywiązujemy szczególną wagę do Państwa opinii, a Państwa wskazówki wytyczają kierunki naszego rozwoju.

Teraz mają Państwo możliwość wyrażenia opinii na temat usług maklerskich biorąc udział w XVIII edycji Ogólnopolskiego Badania Inwestorów, prowadzonego tradycyjnie przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. W poprzednich edycjach brało udział średnio 5000 inwestorów!

Wystarczy wejść na stronę www.sii.org.pl/obi i wypełnić ankietę. 

Ankieta jest anonimowa, ale wszyscy, którzy ją wypełnią i podadzą adres e-mail, będą mogli wygrać cenne nagrody. Pośród nagród znalazły się dwa iPady oraz 50 książek o tematyce inwestycyjnej.

Ogólnopolskie Badanie Inwestorów trwa do 31 października 2020 roku. Zachęcamy do udziału w badaniu!