Pozytywny trend nie opuszcza ekspertów Noble Securities S.A.. Miło nam poinformować, że lipcowy portfel fundamentalny opracowany przez naszych ekspertów osiągnął ponad 22,3%* zysku. Wynik ten uplasował ich na III miejscu w zestawieniu Gazety Giełdy i Inwestorów Parkiet.

Źródło: Gazeta Giełdy i Inwestorów Parkiet, wydanie nr 177 (5 sierpnia 2020 r.); parkiet.com

 

Nasi eksperci po siedmiu miesiącach rywalizacji również mogą pochwalić się imponującą stopą zwrotu, która wynosi prawie 99%*. Po raz kolejny wypracowali oni stopy zwrotu wyraźnie lepsze od rynku.  

Jakie spółki wejdą w skład sierpniowego portfela? Zapraszamy do lektury artykułu Jacka Mysiora pt. „Eksperci po lipcowym sukcesie znów stawiają na małe spółki”.

 

Materiał został przygotowany na podstawie informacji zawartych w Gazecie Giełdy i Inwestorów Parkiet, wydanie nr 177 (5 sierpnia 2020 r.); parkiet.com

 


*Hipotetyczna stopa zwrotu, wynik portfela fundamentalnego nie wiąże się z konkretnymi decyzjami inwestycyjnymi i nie gwarantuje uzyskania takiego lub podobnego wyniku w przyszłości w związku z inwestycjami dokonywanymi na podstawie rekomendacji wydanych przez Noble Securities S.A.