Eksperci Noble Securities S.A. na pierwszym miejscu w zestawieniu typowań portfela dywidendowego opracowanego przez Gazetę Giełdy i Inwestorów Parkiet z wynikiem prawie 54* proc. stopy zwrotu za II kwartał br. Ranking został przygotowany na podstawie wcześniejszych typowań analityków z różnych instytucji finansowych. 

W tym trudnym otoczeniu rynkowym eksperci wytypowali spółki, które okazały się być strzałem w dziesiątkę. Wszystkie wskazane przez nich firmy przyniosły w analizowanym okresie dodatnią stopę zwrotu, co w dotychczasowej edycji naszego portfela nie zdarzyło się jeszcze nigdy – czytamy w dzisiejszym wydaniu Gazety Giełdy i Inwestorów Parkiet.

Jakie spółki eksperci Noble Securities S.A. wskazują do kolejnego portfela? Przeczytaj w dzisiejszym artykule red. Katarzyny Kucharczyk „25 galopujących rumaków do portfela dywidendowego” 

Źródło: Gazeta Giełdy i Inwestorów 6 lipca 2020 r.; wydanie nr 151 (7265); www.parkiet.com

 

*jest to hipotetyczna stopa zwrotu, wynik portfela dywidendowego nie wiąże się z konkretnymi decyzjami inwestycyjnymi i nie gwarantuje uzyskania takiego lub podobnego wyniku w przyszłości w związku z inwestycjami dokonywanymi na podstawie rekomendacji wydanych przez Noble Securities S.A.