„Wyniki za listopad pokazały, że można zarabiać w okresie zmiennej koniunktury na rynku i że odpowiednia selekcja firm w portfelu jest niezwykle istotna. Analitycy typujący spółki do portfeli fundamentalnych „Parkietu” mieli nosa, stawiając przed miesiącem na małe i średnie spółki, które w  listopadzie przewodziły zwyżkom. Duża ekspozycja portfeli na ten segment rynku miała pozytywne przełożenie na stopy zwrotu.” - czytamy w dzisiejszym wydaniu GG Parkiet. 

W ujęciu 11-sto miesięcznym portfel fundamentalny opracowany przez ekspertów Noble Securities wygenerował 24,3 %* zwrot z inwestycji. Wynik ten uplasował NS na II miejscu w zestawieniu.

 

 

Jakie spółki eksperci Noble Securities wskazują do grudniowego portfela? Dowiedz się z artykułu Jacka Mysiora W grudniu średnie spółki robią więcej miejsca „maluchom” opublikowanego w dzisiejszym wydaniu GG PARKIET. 

 

Źródło: GG Parkiet 4 grudnia 2019; wydanie nr 276 (7095) parkiet.com


*Hipotetyczna stopa zwrotu, wynik portfela fundamentalnego nie wiąże się z konkretnymi decyzjami inwestycyjnymi i nie gwarantuje uzyskania takiego lub podobnego wyniku w przyszłości w związku z inwestycjami dokonywanymi na podstawie wydanych przez NS rekomendacji.