ORLEN W PORTFELU to pierwszy w Polsce długofalowy Program dla inwestorów indywidualnych PKN ORLEN S.A., który przewiduje szereg korzyści dla akcjonariuszy oraz edukację na temat inwestowania. Teraz również za pośrednictwem Noble Securities można dołączyć do tego unikatowego Programu.

Program ORLEN W PORTFELU został zainaugurowany w listopadzie 2018 roku. Patronat merytoryczny nad nim objęło Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych, największa organizacja zrzeszająca indywidualnych inwestorów giełdowych w Polsce. Uczestnicy Programu ORLEN W PORTFELU uprawnieni są m.in. do korzystania z promocyjnej oferty paliwowej i pozapaliwowej na stacjach Koncernu. Warunkiem jest utrzymanie przez okres co najmniej jednego miesiąca pakietu minimum 50 akcji PKN ORLEN S.A. na swoim rachunku maklerskim w Noble Securities. Akcjonariusze, którzy spełnią ten warunek,  mogą skorzystać z 15 groszy rabatu na każdy litr paliwa VERVA, 10 groszy rabatu na każdy litr paliwa EFECTA oraz 10 groszy rabatu na każdy litr paliwa LPG. Udział w Programie pozwoli zaoszczędzić nawet do 540 zł na paliwie rocznie. W ramach programu przewidziane jest także 10% upustu na produkty z oferty pozapaliwowej. Zniżki odnawiane są na kolejne miesiące, pod warunkiem utrzymywania przez uczestnika Programu akcji PKN ORLEN S.A. przez dłuższy okres.

W Noble Securities już od ponad ćwierć wieku wspieramy swoich klientów na rynku kapitałowym oferując im szeroki wachlarz usług w zakresie prowadzenia i obsługi rachunków maklerskich, rachunków IKE i IKZE oraz doradztwa inwestycyjnego. Chętnie również włączamy się w inicjatywy, które dają możliwość poznania zasad funkcjonowania rynku kapitałowego. Wiedza na jego temat jest niezmiernie ważna by inwestor mógł w pełni wykorzystywać możliwości jakie daje giełda. Program ORLEN W PORTFELU jest niewątpliwie jedną z takich inicjatyw. Cieszymy się , że za naszym pośrednictwem zainteresowane osoby będą mogły przystąpić do Programu i korzystać ze wszystkich benefitów jakie oferuje.” – mówi Iwona Ustach, Wiceprezes Zarządu Noble Securities.

Źródło: PKN ORLEN S.A.

Dodatkowe informacje na temat Programu >>>