MoneyDays to nowy projekt firmy Nowy Adres S.A., - organizatora targów i konferencji o tematyce z zakresu nieruchomości i biznesu. To także pierwsza impreza targowo-konferencyjna w całości dedykowana finansom osobistym. 

Podczas wydarzenia odbędą się liczne wykłady i prelekcje z zakresu finansów i inwestycji. Jeden z nich poprowadzi przedstawiciel Noble Securities - Tomasz Krzyk, Zastępca Dyrektora Departamentu Bankowości Inwestycyjnej. Zaprezentuje on sposoby inwestowania na rynku nieruchomości jakie daje rynek kapitałowy. Prezentacja odbędzie się pierwszego dnia Targów - 12 października br. o godzinie 12:00 w targowej "Strefie wiedzy". Serdecznie na nią zapraszamy. 

Odwiedzający targi będą mieli również okazję porozmawiać z ekspertami rynku kapitałowego. Do Waszej dyspozycji będą m.in. przedstawiciele Noble Securities na stoisku M23.

Pierwsza edycja MoneyDays odbędzie się już 12 i 13 października 2019 r. w hali Expo XXI w Warszawie (hala nr 3) przy ul. Prądzyńskiego 12/14 równolegle z Targami Mieszkań i Domów. 

Odwiedź nas na MoneyDays!

 


12 października br. podczas Targów MoneyDays w hali Expo w Warszawie

zaprezentuję sposoby inwestowania na rynku nieruchomości jakie daje nam rynek kapitałowy

Specjalnie dla Was mam bezpłatne zaproszenia na to wydarzenie!

Wystarczy, że wyślecie e-maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

w tytule wpisując: "Tomasz Krzyk - MoneyDays"

a w treści podajcie swoje imię i nazwisko. 

Do zobaczenia!