Noble Securities S.A. po raz kolejny został Partnerem projektu edukacyjnego „Letnia Szkoła Giełdowa on-line” organizowanym przez  Fundację GPW oraz Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych.

Jest to cykl 10 bezpłatnych spotkań on-line skierowany do wszystkich osób zainteresowanych inwestowaniem oraz giełdą. Głównym założeniem tego projektu edukacyjnego jest przybliżenie inwestorom indywidualnym kluczowych zagadnień związanych z samodzielnym inwestowaniem w instrumenty finansowe, a także przedstawienie praktycznych aspektów funkcjonowania rynku kapitałowego. Webinary w ramach „Letniej Szkoły Giełdowej on-line” prowadzone są przez ekspertów rynku kapitałowego.

Każdy uczestnik, który weźmie udział w 8 z 10 webinarów otrzyma od organizatorów certyfikat uczestnictwa.

Serdecznie zachęcamy do udziału w bezpłatnych szkoleniach on-line, które poprowadzą eksperci naszego domu maklerskiego.


31 lipca 2019 r., godz. 14.00

Wszystko co najważniejsze o inwestowaniu w obligacje 

Prowadzący: Sobiesław Kozłowski, Dyrektor Departamentu Doradztwa Inwestycyjnego

 • Jak można kupić obligacje?
 • Gdzie szukać informacji o obligacjach oraz ich emitencie?
 • Jakie są oznaczenia obligacji?
 • Kiedy najlepiej kupić lub sprzedać obligacje?
 • Czy i jak dywersyfikować portfel obligacji?

Weź udział


28 sierpnia 2019 r., godz. 14.00

Inwestowanie kontrolowane, czyli słów kilka o psychologii inwestowania

Prowadzący: Eliza Dąbrowska, Dyrektor do spraw rozwoju usługi doradztwa inwestycyjnego, Krzysztof Ojczyk, Starszy Analityk

 • Dlaczego psychologia ma tak duże znaczenie w inwestowaniu?
 • Wpływ emocji na nasze decyzje inwestycyjne.
 • Kluczowe elementy sukcesu inwestycyjnego.
 • "Ta formacja nie działa!", czyli złudzenie reprezentacji.
 • Ignorowanie rezultatów prawdopodobieństwa.
 • Niesymetryczne postrzeganie zysków i strat.

Weź udział

 Prelegenci:


Sobiesław KozłowskiSobiesław Kozłowski - manager odpowiedzialny za dalszy rozwój w obszarze usługi doradztwa inwestycyjnego. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie zawodowe na rynku kapitałowym w obszarze analizy fundamentalnej, analizy technicznej (najlepszy analityk techniczny 2017 r. wg Parkietu), strategii inwestycyjnych oraz opracowywania modelowych portfeli w ramach doradztwa inwestycyjnego. W dotychczasowej karierze współpracował również z czołowymi mediami ekonomicznymi oraz agencjami informacyjnymi, takimi jak PAP, Bloomberg czy Parkiet. Zdobywca nagrody Byki i Niedźwiedzie dla najlepszego analityka technicznego za 2017 rok,  przyznawaną przez Gazetę Giełdy i Inwestorów „Parkiet”. 


Eliza DąbrowskaEliza Dąbrowska - Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, makler papierów wartościowych. Od 2006 do 2013 roku związana z domem maklerskim Noble Securities, m.in. jako Dyrektor Punktu Obsługi Klienta. W latach 2013-2015 makler w Biurze Maklerskim Alior Banku. Od 2015 roku Dyrektor do spraw rozwoju usługi doradztwa inwestycyjnego w Noble Securities S.A.  


 Krzysztof OjczykKrzysztof Ojczyk - Absolwent AGH w Krakowie, makler papierów wartościowych od 1994 roku, od roku 2016 także z uprawnieniami do wykonywania czynności doradztwa inwestycyjnego. W latach 1994 – 2010 w Domu Maklerskim Penetrator (od 2009 Trigon DM) jako analityk w Dziale Analiz i Informacji, kierownik Działu Dealerskiego oraz analityk w Wydziale Analiz i Rekomendacji. Od 2010 r. analityk Noble Securities S.A., obecnie w Departamencie Doradztwa Inwestycyjnego.


Ogłoszenie stanowi materiał promocyjny Noble Securities S.A. ("NS") i jest kierowane do osób, dla których usługa odpowiada ich potrzebom. Szczegółowe informacje o usługach NS oraz o ryzyku związanym z inwestowaniem w dany instrument dostępne są na stronach internetowych: www.noblesecurities.pl lub www.noblemarkets.pl. Inwestowanie na rynku kapitałowym jest ryzykowne. Materiał jest chroniony prawem autorskim. NS podlega nadzorowi Komisji Nadzoru Finansowego.