W dniach 26-28 marca br. na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu odbędą się spotkania w ramach cyklu Inteligencja Finansowa organizowanego przez Studenckie Forum Business Centre Club. Dom maklerski Noble Securities jest partnerem tego wydarzenia. 

Inteligencja Finansowa to projekt tworzony z myślą o tych, którzy pragną poszerzyć swoją wiedzę w zakresie inwestycji, nowych technologii i finansów. Celem organizatorów jest przekazywanie konkretnej wiedzy i narzędzi ambitnym oraz przedsiębiorczym osobom, a także wszystkim, którzy po prostu chcą dowiedzieć się czegoś więcej na temat biznesu i finansów. 

Projekt co roku, przyciąga rzeszę pasjonatów świata finansów, skupia najlepszych inwestorów, doradców finansowych oraz przedsiębiorców.

Noble Securities wraz z organizatorem wydarzenia, zaprasza na wykład pt. „Kontrakty terminowe od podstaw - czyli co to są kontrakty, jak działa dźwignia, jakie kontrakty dostępne są na giełdzie, jak zabezpieczać portfel.”, który poprowadzi Eliza Dąbrowska, Dyrektor ds. rozwoju usług Doradztwa Inwestycyjnego w Noble Securities. Prelekcja odbędzie się w dniu 28 marca od godz. 17:00 

Więcej informacji o projekcie.