Wczorajsze, 14. spotkanie w Białymstoku zakończyło tegoroczny cykl „#InwestStory – Oszczędzanie robi różnicę”. W czasie tych niespełna 2 miesięcy odbyło się prawie 70 godzin wykładów, na które zapisało się ponad 1100 osób z całej Polski. 

„#InwestStory – Oszczędzanie robi różnicę” był drugim z cyklu wydarzeniem, dedykowanym osobom zainteresowanym inwestowaniem na rynku kapitałowym. Tegoroczne spotkania wpisywały się w retorykę zabezpieczenia emerytalnego i miały na celu pokazanie jak skutecznie budować swój kapitał oraz jak gromadzić dodatkowe środki na emeryturę wykorzystując do tego celu rachunki IKE/IKZE. 

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za aktywny udział w spotkaniach.

Organizatorami byli: dom maklerski Noble Securities S.A., Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie S.A (GPW), Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych (SII) oraz Fundacja GPW. Patronatem medialnym wydarzenia była Gazeta Giełdy i Inwestorów „Parkiet”.

Miło nam również poinformować, iż organizowane przez Noble Securities wydarzenie „#InwestStory – Oszczędzanie robi różnicę” dostało nominację do nagrody w konkursie Invest Cuffs 2019 w kategorii „Wydarzenie Roku”. Zachęcamy do głosowania na #InwestStory. Swój głos można oddać do końca stycznia 2019 r. wypełniając formularz na stronie:  https://konkurs.investcuffs.pl/wydarzenie-roku/.