Informujemy, że oferta promocyjna przygotowana jest dla:

  • nowych klientów Noble Securities, którzy zawrą umowę o świadczenie usług maklerskich i brokerskich lub
  • dla Klientów, którzy otworzą Rachunek IKE lub Rachunek IKZE lub
  • podpiszą umowę o świadczenie usług doradztwa inwestycyjnego,

którzy zapisali się na jedno ze spotkań w ramach cyklu spotkań InwestStory – Oszczędzanie robi różnicę i trwa ona do 31 marca 2019 r.

W ramach promocji oprocentowane zostaną środki pieniężne znajdujące się na rachunku maklerskim.

Oprocentowanie, które wynosi 1% w skali roku, naliczane jest każdego dnia od momentu przystąpienia do promocji i spełnieniu warunków zawartych w Regulaminie promocji do ostatniego dnia obowiązywania promocji.

Dodatkowo obniżyliśmy stawki prowizji, które wynoszą: 

  • 0,19% - min. 5 zł/zlecenie na rynku zorganizowanym dotyczące akcji, jednak nie mniej niż 5 zł od zlecenie
  • 0,15% - min. 5 zł/zlecenie na rynku zorganizowanym dotyczące obligacji, jednak nie mniej niż 5 zł od zlecenie
  • 5 zł / sztukę za indeksowe kontakty terminowe
  • 2,5 zł / sztukę za akcyjne kontrakty terminowe
  • 0,4 zł / sztukę za walutowe kontrakty terminowe

Jednocześnie informujemy, że jeśli do dnia 31 stycznia 2019 r. Klient otworzy rachunek, otrzyma od nas e-wydanie Gazety Giełdy i Inwestorów PARKIET na okres 30 dni oraz roczne członkostwo Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych na poziomie podstawowym

Zapoznaj się ze szczegółami Regulaminu promocji i oświadczeniem do przystąpienia promocji.

Założenie i prowadzenie rachunku maklerskiego w Noble Securities S.A. może być bezpłatne. Oferujemy dostęp do szerokiego wachlarza instrumentów finansowych oraz atrakcyjne warunki inwestowania. Jeśli nie jesteś jeszcze klientem Noble Securities S.A., zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty, dostępnej na stronie https://noblesecurities.pl/dom-maklerski/rachunek-maklerski, a następnie do złożenia wniosku o otwarcie rachunku maklerskiego.

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami w Punktach Obsługi Klienta lub za pomocą formularza kontaktowego

Ogłoszenie stanowi materiał promocyjny Noble Securities S.A. ("NS") i jest kierowane do osób, dla których usługa odpowiada ich potrzebom. Zasady promocji „InwestStory” znajdują się w regulaminie, który dostępny jest na: www.noblesecurities.pl. Inwestowanie w instrumenty finansowe może wiązać się z dużym ryzykiem inwestycyjnym. Szczegółowe informacje o usługach NS oraz o ryzyku związanym z inwestowaniem w dany instrument dostępne są na stronie internetowej: www.noblesecurities.pl (zakładka Dom maklerski/Rachunek maklerski/Dokumenty). Materiał jest chroniony prawem autorskim NS. NS podlega nadzorowi Komisji Nadzoru Finansowego.