Dom maklerski Noble Securities S.A. wspólnie z Giełdą Papierów Wartościowych w Warszawie S.A., Stowarzyszeniem Inwestorów Indywidualnych, Polską Agencją Prasową pod patronatem medialnym Gazety Giełdy i Inwestorów „Parkiet” 10 października br. w Warszawie rozpoczyna kolejną edycję cyklu spotkań #InwestStory.  

#InwestStory – Oszczędzanie robi różnicę –  to już drugi cykl spotkań dedykowany osobom, które są zainteresowane inwestowaniem na rynku kapitałowym. Tegoroczne spotkania wpisują się w retorykę zabezpieczenia emerytalnego. Mają na celu pokazać jak skutecznie budować swój kapitał oraz jak gromadzić dodatkowe środki na emeryturę wykorzystując rachunki IKE/IKZE. Dodatkowo eksperci podpowiedzą gdzie szukać informacji na temat wydarzeń rynkowych i jak je wykorzystywać podczas podejmowania decyzji inwestycyjnych. 

Cykl #InwestStory składa się z 14 spotkań w całej Polsce. Druga edycja #InwestStory startuje już 10 października br. w Warszawie. 

Kolejne spotkania odbędą się: 11.10 w Krakowie, 17.10 w Rzeszowie, 18.10 w Katowicach, 24.10 w Poznaniu, 7.11 w Gdańsku, 8.11 w Toruniu, 14.11 w Kaliszu, 15.11 w Łodzi, 21.11 we Wrocławiu, 22.11 w Częstochowie, 28.11 w Kielcach, 29.11 w Radomiu, 5.12 w Białymstoku. 

Do udziału w cyklu spotkań „#InwestStory – Oszczędzanie robi różnicę” zaprosiliśmy ekspertów rynku kapitałowego, którzy podzielą się wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem związanym z inwestowaniem na giełdzie. Spotkania będą składały się z dwóch części:

  • Oszczędzanie robi różnicę – czyli jak dopasować horyzont inwestycyjny do swoich potrzeb?  
  • Inwestowanie robi różnice – czyli na co warto zwrócić uwagę podczas inwestowania? 

Podczas spotkań dowiesz się m.in.:

  • Jakie są różnicę pomiędzy krótkoterminowym a długoterminowym oszczędzaniem?
  • Na co warto zwrócić uwagę przy tworzeniu portfela inwestycyjnego? 
  • Czy warto inwestować w spółki dywidendowe?
  • Jak wygląda bieżąca sytuacja na warszawskim parkiecie?
  • Jakie jest znaczenie informacji w podejmowaniu decyzji inwestycyjnych?

Aby wziąć udział w spotkaniu należy dokonać rejestracji poprzez stronę internetową: inweststory.noblesecurities.pl

Mamy jednocześnie przyjemność poinformować, że Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych dla uczestników spotkania przygotowało specjalną ofertę w postaci bezpłatnego członkostwa w SII na okres 3 miesięcy. Szczegóły dostępne w trakcie spotkania. 

Ogłoszenie stanowi materiał promocyjny Noble Securities S.A. ("NS") i jest kierowane do osób, dla których usługa odpowiada ich potrzebom. Szczegółowe informacje o usługach NS oraz o ryzyku związanym z inwestowaniem w dany instrument dostępne są na stronach internetowych: www.noblesecurities.pl lub www.noblemarkets.pl lub www.nsforex.pl. Inwestowanie na rynku kapitałowym jest ryzykowne. Materiał jest chroniony prawem autorskim. NS podlega nadzorowi Komisji Nadzoru Finansowego.