Dom maklerski Noble Securities S.A. we współpracy z Giełdą Papierów Wartościowych w Warszawie S.A, pod patronatem medialnym Gazety Giełdy i Inwestorów „Parkiet”, 28 marca 2018 r. zakończył swój pierwszy cykl spotkań dla inwestorów. 

  • Cykl spotkań rozpoczął się 4 października 2017 r. w Krakowie, a ostatnie spotkanie odbyło się 28 marca 2018 r. w Kaliszu. W spotkaniach udział wzięło ok. 1690 osób.
  • W ramach cyklu odbyło się 13 spotkań w całej Polsce. Eksperci Noble Securities S.A. wspólnie z przedstawicielami Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. spotkali się z inwestorami oraz osobami zainteresowanymi inwestowaniem na giełdzie w Krakowie, Gdyni, Wrocławiu, Katowicach, Łodzi, Poznaniu, Warszawie, Toruniu, Częstochowie, Radomiu, Gorzowie Wielkopolskim, Kielcach oraz Kaliszu. 
  • Eksperci Noble Securities S.A. oraz przedstawiciele Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. w ramach cyklu poprowadzili łącznie 40 godzin wykładów, dzięki którym inwestorzy oraz osoby rozpoczynające przygodę na giełdzie zdobyli wiedzę na temat praktycznych aspektów analizy fundamentalnej oraz skutecznej techniki analizy technicznej. 
  • Uczestnikom spotkania Noble Securities S.A. zapewnił materiały edukacyjne dotyczące inwestowania na giełdzie. Ponadto, łącznie 135 aktywnych uczestników spotkania otrzymało książkę Alberta Rokickiego „Longterm. Jak inwestować na giełdzie i osiągnąć zysk?” oraz 30-dniowy kod aktywacyjny do e-wydania Gazety Giełdy i Inwestorów „Parkiet”. 

Cykl  #InwestStory – Do inwestowania jeden krok! miał na celu przekazanie inwestorom niezbędną wiedzę związaną z praktycznymi aspektami analiz: technicznej oraz fundamentalnej, które są nieodłącznym elementem inwestowania na giełdzie. 

Spotkania były doskonałą okazją do osobistego spotkania się inwestorów z analitykami, którzy na co dzień odpowiadają za sporządzanie rekomendacji w domu maklerskim Noble Securities S.A., jak i również współpracują z Gazetą Giełdy i Inwestorów „Parkiet” przy tworzeniu portfela fundamentalnego. Po zakończeniu części merytorycznej wszyscy uczestnicy spotkań zaproszeni zostali na przyjęcie koktajlowe, podczas którego mieli możliwość poznać przedstawicieli Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. oraz porozmawiać o sytuacji na rynku.