Szanowni Państwo,

niniejszym informujemy, że z dniem 23 października 2015 roku w Noble Securities S.A. będzie obowiązywał nowy dokument:  „Regulaminu świadczenia przez Noble Securities S.A. usług maklerskich w zakresie przyjmowania i przekazywania zleceń nabycia lub zbycia jednostek lub tytułów uczestnictwa w instytucjach wspólnego inwestowania” (dalej: „Regulamin”)

Zmiany podyktowane są  wejściem w życie ustawy z 5 sierpnia 2015 r. o rozpatrywaniu reklamacji przez podmioty rynku finansowego i o Rzeczniku Finansowym. W Regulaminie m.in. skrócono maksymalny okres rozpatrywania skargi z 90 do 60 dni i uzupełniono możliwość złożenia skargi przez telefon oraz osobiście w Oddziale do protokołu. Ponadto od dnia 1 stycznia 2016 r. osoba fizyczna niezadowolona ze sposobu rozpatrzenia skargi przez firmę inwestycyjną będzie uprawniona do wystąpienia z wnioskiem o jej rozpatrzenie do Rzecznika Finansowego. Poprawiono również zapisy odnoszące się do trybu wprowadzenia zmian do Regulaminu.

Klient, który nie akceptuje zmian, może wypowiedzieć Umowę. W załączeniu przesyłamy Regulamin w trybie zmian oraz wersję jednolitą.

Jednocześnie informujemy, że przesłane dokumenty są dostępne na stronach Noble Securities S.A. www.noblesecurities.pl (w zakładce: „Dom Maklerski”/”Produkty inwestycyjne”/”Fundusze Inwestycyjne”).

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 22 244 13 03 lub drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pozdrawiamy,
Zespół Noble Securities S.A.