„Platynowy Megawat”, tytuł „Maklera Roku 2013” oraz „Rozrachunek Specjalny 2013” dla Noble Securities

W 2013 roku Noble Securities, kolejny rok z rzędu, był najaktywniejszym domem maklerskim na Rynkach Energii Elektrycznej z fizyczną dostawą, organizowanych przez Towarową Giełdę Energii.
Noble Securities pośredniczył również w największej liczbie transakcji w Rejestrze Świadectw Pochodzenia. Aktywność Noble Securities została dostrzeżona przez Organizatora tych rynków, co znalazło wyraz w otrzymanych wyróżnieniach.

16 stycznia br., podczas uroczystej gali zorganizowanej przez Towarową Giełdę Energii, Noble Securities po raz piąty z rzędu, otrzymał „Platynowy Megawat”, nagrodę przyznawaną przez TGE za szczególne osiągnięcia w działalności na organizowanych przez tę instytucję rynkach. Podczas podsumowania 2013 roku Noble Securities został wyróżniony za działalność na Rynkach Energii Elektrycznej z fizyczną dostawą, na których w minionym roku był najaktywniejszym brokerem. W trakcie gali w ręce przedstawicielki Noble Securities trafił również tytuł „Maklera Roku 2013”, przyznany za najwyższy poziom realizacji zleceń w Rejestrze Świadectw Pochodzenia. Działalność Noble Securities została także dostrzeżona przez Izbę Rozliczeniową Giełd Towarowych, która przyznając nagrodę "Rozrachunek Specjalny 2013", podziękowała domowi maklerskiemu za wkład w uruchomienie systemu rozliczeń giełdowego Rynku Gazu. 

energia nagroda