Trzy Platynowe Megawaty oraz wyróżnienie za największą liczbę pozyskanych klientów na rynku gazu to nagrody jakie Towarowa Giełda Energii przyznała Noble Securities jako wyrazy uznania dla ubiegłorocznej aktywności brokera na rynkach organizowanych przez tę instytucję.

24 lutego br., podczas uroczystej Gali zorganizowanej z okazji Jubileuszu 15-lecia działalności Towarowej Giełdy Energii, Noble Securities został wyróżniony za aktywną postawę i wkład w rozwój rynków prowadzonych przez TGE w 2014 roku. W ręce przedstawicieli Noble Securities trafiły trzy statuetki Platynowego Megawata. Pierwsza nagroda jest wyrazem uznania dla domu maklerskiego za największą aktywność na Rynku Praw Majątkowych, organizowanym przez TGE. Drugie wyróżnienie dotyczy największej aktywności brokera wśród domów maklerskich na rynkach gazu. Trzeci Platynowy Megawat został przyznany przedstawicielowi Noble Securities za najwyższy poziom realizacji zleceń na Rynku Dnia Następnego i Bieżącego Gazu. Towarowa Giełda Energii wyróżniła Noble Securities także za największą liczbę pozyskanych klientów na rynku gazu w 2014 roku.

– Działalność na rynkach organizowanych przez Towarową Giełdę Energii jest bardzo ważnym obszarem aktywności Noble Securities. Każdego roku umacniamy pozycję uczestnika tych rynków, dlatego podwójnie cieszy nas, że nasz wysiłek i aktywna postawa są dostrzegane przez Organizatora. – mówi Iwona Ustach Wiceprezes Zarządu Noble Securities – W minionym roku największe perspektywy do rozwoju działalności brokerskiej tworzył rynek gazu, na którym obroty wzrosły rok do roku 46-krotnie. Noble Securities wykorzystał tę szansę i miał znaczący udział w pośredniczeniu w zawieraniu transakcji na tym rynku.  – dodaje Iwona Ustach.