Departament Analiz i Doradztwa Noble Securities S.A. będący pod kierownictwem Sobiesława Kozłowskiego wzmacnia się o kolejnego doświadczonego specjalistę. 

Rok 2023 jest rokiem mocnych wzmocnień Departamentu Analiz i Doradztwa, najpierw do zespołu Noble Securities dołączył Dariusz Nawrot, a w ostatnich tygodniach Jacek Borawski - analityk posiadający ponad 30-letnie doświadczenie zawodowe w domach maklerskich, w tym ponad 20-letnie związane z analizą techniczną. Jacek jest twórcą bloga o analizie technicznej Stockmasters.pl, wielokrotnym wykładowcą konferencji Wall-Street, Strefy Inwestorów oraz Wyższych Uczelni Ekonomicznych w całej Polsce. Jako autor ma na koncie liczne publikacje analityczne takie jak „Modelowy Portfel Inwestycyjny” (2002 r.) czy tygodniowy raport „Byki i Niedźwiedzie” (od 2004 r.). Przede wszystkim jednak edukuje inwestorów giełdowych prowadząc szkolenia z analizy technicznej. 

Jak sam mówi: praca jest jego pasją, ponieważ na rynku giełdowym każdy dzień jest inny i nie do końca przewidywalny. Do Noble Securities dołącza jako siódmy Analityk. 

Ten mocny skład zespołu analiz Noble Securities może być śmiało porównywany w zakresie pokrycia rynkowego do zespołów czołowych polskich domów maklerskich, co zdecydowanie zauważą i docenią klienci. Siłą zespołu jest wieloletnie doświadczenie rynkowe, wszechstronność oraz specjalizacja w wykorzystaniu analizy fundamentalnej i analizy technicznej.

Już wkrótce Jacka będzie można zobaczyć na żywo w cyklicznych spotkaniach online, przygotowanych pod banderą Noble Securities.

 

 


Dom maklerski Noble Securities S.A.

Od 30 lat aktywnie współtworzy rynek kapitałowy w Polsce oferując profesjonalne wsparcie w obszarze rynków kapitałowych. Bazując na doświadczeniu kadry specjalistów i wykorzystując szeroką ofertę produktów i usług maklerskich, proponuje Klientom zindywidualizowane rozwiązania w zakresie finansów osobistych i corporate finance. Doradza przedsiębiorstwom prywatnym jak i spółkom publicznym w strukturyzacji kapitałowej, pozyskiwaniu finansowania, łączeniu przedsiębiorstw oraz podejmowaniu strategicznych decyzji korporacyjnych. Specjalizacją Noble Securities jest oferowanie instrumentów finansowych na rynku pierwotnym zarówno do inwestorów indywidualnych jak i podmiotów profesjonalnych.