W Noble Securities w grudniu 2023 roku odświeżyliśmy  proces otwierania rachunków. Uruchomiliśmy również nowy proces otwierania rachunków IKE online.

Za nami bardzo pracowity rok dla Zespołu NS. Cały czas pracujemy nad udoskonalaniem narzędzi. Chcemy aby nasi Klienci mieli dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań inwestycyjno – oszczędnościowych. Stąd decyzja o uruchomieniu nowego procesu otwarcia rachunku IKE online. Dodatkowo został odświeżony proces otwarcia rachunku maklerskiego i rachunku IKZE. W porównaniu z poprzednim jest on bardziej przyjazny i intuicyjny. 

Końcówka roku zobowiązuje nas nie tylko do przypominania Klientom o limitach wpłat w roku bieżącym. Staramy się również przypominać o korzyściach, jakie niesie za sobą rachunek IKE czy IKZE, szczególnie Klientom, którzy do tej pory nie znali lub nie rozumieli tego produktu.

Dodatkowo dla klientów, którzy posiadają rachunek IKE lub IKZE w NS mamy promocję  związaną  z usługą doradztwa inwestycyjnego : w okresie od 1 stycznia do 31 grudnia 2024 roku obniżamy wymóg posiadania minimalnej wartości aktywów do 5 000 zł. Z usługi doradztwa inwestycyjnego mogą korzystać osoby, dla których ta usługa jest odpowiednia.

Informacje o rachunkach IKZE na stronie https://ikze.noblesecurities.pl/ oraz  IKE na stronie: https://ike.noblesecurities.pl/

 

 


Dom maklerski Noble Securities S.A.

Od 30 lat aktywnie współtworzy rynek kapitałowy w Polsce oferując profesjonalne wsparcie w obszarze rynków kapitałowych. Bazując na doświadczeniu kadry specjalistów i wykorzystując szeroką ofertę produktów i usług maklerskich, proponuje Klientom zindywidualizowane rozwiązania w zakresie finansów osobistych i corporate finance. Doradza przedsiębiorstwom prywatnym jak i spółkom publicznym w strukturyzacji kapitałowej, pozyskiwaniu finansowania, łączeniu przedsiębiorstw oraz podejmowaniu strategicznych decyzji korporacyjnych. Specjalizacją Noble Securities jest oferowanie instrumentów finansowych na rynku pierwotnym zarówno do inwestorów indywidualnych jak i podmiotów profesjonalnych.