Już 21 marca 2024 r. o 18:30 odbędzie się bezpłatne spotkanie online „FED, wybory w Rosji i 2 lata wojny w Ukrainie. Co przyniesie przyszłość?”. Spotkanie online niezmiennie poprowadzi Sobiesław Kozłowski. Jego gościem ponownie będzie Krzysztof Wojczal - analityk geopolityczny, publicysta, prawnik, specjalista z zakresu podatków i prawa handlowego. Autor geopolitycznej książki: „Trzecia Dekada. Świat dziś i za 10 lat.” 

Eksperci podczas spotkania postarają się odpowiedzieć na pytanie, czy możliwa obniżka stóp procentowych może być początkiem cyklu wzrostowego dla akcji? Jak, po decyzji FED może zachować się indeks  WIG20? Co dalej z Ukrainą? 

Serdecznie zapraszamy do zapisów i udziału w spotkaniu online. 

 

Osoby, które zapiszą się i wyrażą zgodę na otrzymywanie informacji handlowych otrzymają dostęp do nagrania.

  

 

 


Ogłoszenie stanowi materiał promocyjny Noble Securities S.A. ("NS"). Inwestowanie w instrumenty finansowe może wiązać się z dużym ryzykiem inwestycyjnym. Prezentowany podczas spotkania materiał ma charakter wyłącznie edukacyjny i nie stanowi rekomendacji zachowań inwestycyjnych. Szczegółowe informacje o usługach NS oraz o ryzyku związanym z inwestowaniem dostępne są na: www.noblesecurities.pl (zakładka: Dom maklerski/Rachunek maklerski/Dokumenty). Materiał jest chroniony prawem autorskim NS..