Konferencja WallStreet, organizowana przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych, to prawdopodobnie największe i najważniejsze spotkanie inwestorów indywidualnych. Uczestnicy tego wydarzenia będą mieli szansę wysłuchać wielu wykładów oraz paneli dyskusyjnych z udziałem ekspertów rynku kapitałowego.

Szczególnej uwadze polecamy wykład Elizy Dąbrowskiej, która opowie o inwestowaniu dywidendowym: „Dla upartego nic trudnego, czyli rynek lokalny a inwestowanie dywidendowe”. Wykład ten odbędzie się w formule on-line już 26 maja (czwartek) o godz. 10:00. Natomiast w sobotę (28 maja) stacjonarnie w Zakopanem (hotel Nosalowy Dwór) o godz. 19:30 do Sali A, zapraszamy na panel dyskusyjny z udziałem Sobiesława Kozłowskiego: „Gdzie jesteśmy i dokąd zmierzamy? Ocena sytuacji rynkowej i potencjału koniunktury giełdowej w perspektywie kolejnych 12 miesięcy”

Uczestników konferencji, zapraszamy również do odwiedzenia stoiska Noble Securities gdzie, oprócz rozmów z ekspertami rynku kapitałowego, będzie można wziąć udział w konkursie „Nagrody czekają w NS - edycja 2022” organizowanego przez nasz dom maklerski. Odpowiadając prawidłowo na pytania konkursowe i wysyłając zgłoszenie uczestnicy konkursu mają szansę na wygranie e-karty podarunkowej Allegro o wartości 50 zł. Będziemy mieli do wręczenia aż 50 takich kart.  

Regulamin i formularz konkursowy dostępny będzie na stronie konkursowej podczas konferencji WallStreet na stoisku NS: wirtualnym stoisku pod adresem https://www.wallstreet.org.pl/wystawca/noble-securities/ - od 26 maja i stacjonarnym od 27 maja do zakończenia konferencji w dniu 29 maja.  

Do zobaczenia!


Noble Securities jest partnerem konferencji. Więcej o wydarzeniu pod linkiem: https://www.wallstreet.org.pl/


Wiadomość stanowi materiał promocyjny Noble Securities S.A. ("NS”). Regulamin konkursu Nagrody czekają w NS, będzie znajdował się na stronie internetowej konkursu dostępnej na stoisku wirtualnym (https://www.wallstreet.org.pl/wystawca/noble-securities/) i stacjonarnym NS podczas konferencji WallStreet. Inwestowanie w instrumenty finansowe może wiązać się z dużym ryzykiem inwestycyjnym. Prezentowany podczas konferencji WallStreet materiał ma charakter edukacyjny i promocyjny oraz nie stanowi rekomendacji zachowań inwestycyjnych. Szczegółowe informacje o usługach NS oraz o ryzyku związanym z inwestowaniem w dany instrument dostępne są na: noblesecurities.pl (zakładka: Dom maklerski/Rachunek maklerski/Dokumenty).