W dniach 15-29 marca 2021 r. mogą Państwo, w Noble Securities S.A., złożyć zapis na akcje serii spółki BTC STUDIOS S.A. („Spółka”) w ramach publicznej oferty akcji serii K. 

BTC Studios S.A. to polski deweloper i wydawca gier wideo na urządzenia mobilne, konsole i komputery PC/Mac. BTC Studios S.A. jest spółką notowaną na rynku New Connect.

Zapisy na akcje przyjmowane są poprzez rachunek maklerski.

Rachunek maklerski w Noble Securities S.A. można założyć całkowicie on-line, bez wychodzenia z domu i korzystania z usług kuriera. Otwarcie i prowadzenie rachunku maklerskiego Premium jest bezpłatne.

Noble Securities S.A. pełni funkcję członka konsorcjum dystrybucyjnego. 


REKLAMA

Niniejszy materiał został przygotowany w związku z Ofertą Publiczną Akcji Serii K BTC Studios S.A. z siedzibą w Warszawie i ma charakter wyłącznie promocyjny oraz nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, rekomendacji nabycia instrumentu finansowego, ani jakiejkolwiek podstawy do podjęcia decyzji o nabyciu instrumentu finansowego. Materiał nie stanowi porady inwestycyjnej, ani też nie jest wskazaniem, iż jakakolwiek inwestycja lub strategia jest odpowiednia w indywidualnej sytuacji inwestora. Jedynym prawnie wiążącym dokumentem zawierającym informacje o Emitencie, Ofercie Publicznej Akcji Serii K oraz czynnikach ryzyka jest Memorandum Informacyjne dostępne w wersji elektronicznej na stronie internetowej www.pcdm.pl oraz www.btc-studios.com. Szczegółowe informacje na temat czynników ryzyka, związanych z niniejszą inwestycją, zostały opisane w rozdziale I Memorandum Informacyjnego. Zwraca się uwagę Inwestorów, że inwestowanie w akcje może prowadzić do utraty części lub całości kapitału.

Niniejszy materiał jest upowszechniany w celu reklamy lub promocji usług Noble Securities S.A z siedzibą w Warszawie (Rondo Daszyńskiego 2C, Warszawa (00-843), www.noblesecurities.pl, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., dalej „NS”) i na jej zlecenie.

Szczegółowe informacje w zakresie ryzyka, jakie jest związane z inwestowaniem w papiery wartościowe, o których mowa w Memorandum informacyjnym, są zamieszczone w Memorandum (w rozdziale „Czynniki ryzyka”).

Szczegółowe informacje w zakresie ryzyka, jakie jest związane z inwestowaniem w instrumenty finansowe, są również zamieszczone na stronie internetowej NS: www.noblesecurities.pl (zakładka Dom maklerski/Rachunek maklerski/Dokumenty).

NS pełni funkcję członka konsorcjum dystrybucyjnego.

Nadzór nad działalnością NS sprawuje Komisja Nadzoru Finansowego.