W 2019 roku dom maklerski Noble Securities udostępnił swoim klientom, w ramach doradztwa inwestycyjnego, usługę NOBLE ORDER. NOBLE ORDER to kanał komunikacji z wykorzystaniem wiadomość SMS, za pośrednictwem którego klient korzystający z usługi doradztwa, otrzymuje informację o wydanej przez NS rekomendacji. Wiadomość SMS zawiera również link umożliwiający złożenie zlecenia na jej podstawie.

Jest to nowość na rynku usługi doradztwa inwestycyjnego. Noble Securities idzie o krok dalej. Klienci korzystający z NOBLE ORDER w wiadomości SMS otrzymują całą treść rekomendacji sporządzonej w ramach usługi doradztwa inwestycyjnego. Od teraz klient korzystający z NOBLE ORDER może zapoznać się ze szczegółami rekomendacji pobierając jej treść na swój telefon. 

Złożenie zlecenia, zawierającego parametry zgodne z rekomendacją, możliwe jest po kliknięciu w otrzymany SMS-em link.  Składając zlecenia z poziomu otrzymanej wiadomości nie ma konieczności bezpośredniego logowania do systemu transakcyjnego. Rozwiązanie to znacząco skraca czas potrzebny do złożenia zlecenia.

 

Doradztwo inwestycyjne - dowiedz się więcej


Ogłoszenie stanowi materiał promocyjny Noble Securities S.A. ("NS") i jest kierowane do osób, dla których usługa odpowiada ich potrzebom. Inwestowanie w instrumenty finansowe może wiązać się z dużym ryzykiem inwestycyjnym. Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 k.c. Warunkiem skorzystaniem z usługi doradztwa jest pozytywny wynik oceny odpowiedniości oraz zawarcie umowy o świadczenie usług maklerskich i brokerskich wraz z aneksem dotyczącym obsługi zleceń z wykorzystaniem wiadomości sms. Inwestor samodzielnie ponosi koszty związane ze świadczeniem usług telekomunikacyjnych. Warunkiem niezbędnym jest posiadanie telefonu z obsługą wiadomości sms. Szczegółowe informacje o usługach NS oraz o ryzyku związanym z inwestowaniem w dany instrument dostępne są na: noblesecurities.pl (zakładka: Dom maklerski/Rachunek maklerski/Dokumenty). Prezentowany materiał nie stanowi rekomendacji zachowań inwestycyjnych. Materiał jest chroniony prawem autorskim NS. NS podlega nadzorowi Komisji Nadzoru Finansowego.